AlzaPlus+ akció - Szemhéjfestékek

AlzaPlus+ akció

Parádés kedvezmények karnyújtásnyira: csak aktív AlzaPlus+ tagságra. 🤩

  • A kampány 2026. 09. 22. 00:01 órától 2026. 10. 04. 23:59 óráig tart („Kampány”).
  • A részletekért kérjük, hogy figyelmesen olvasd el a Kampány „Általános feltételei”-t, melyeket ide kattintva találod.


Tovább
  • A Kampányban aktuálisan elérhető termékek listáját ezen a honlapon, alább találod („Termékek”).
  • Az Alza 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 vagy 50%-os kedvezményt („Kedvezmény”) biztosít az „AP5HU”, „AP10HU” „AP15HU”, „AP20HU”, „AP25HU”, „AP30HU”, „AP35HU”, „AP40HU”, „AP45HU” vagy „AP50HU” kedvezménykód („Kedvezménykód”) felhasználása esetén az alább található Termékek alza.hu oldalon elérhető aktuális árából a Kampány időtartama alatt.
  • A Kedvezmény kizárólag érvényes AlzaPlus+ előfizetői tagsággal az Alza mobil applikáción keresztül vehető igénybe a felhasználói fiókba történt bejelentkezést követően. Az AlzaPlus+ tagság feltételeiről bővebb információt itt találsz.
  • A Kedvezményt a Kedvezménykód vásárlói kosárban történő érvényesítését követően veheted igénybe. A Kampányban a Termék kedvezményes áron történő megvásárlása akkor valósul meg, ha a Vásárló megrendelését az Alza visszaigazolja és a Vásárló a Termék árát kifizeti (a Terméknek a kosárba történő elhelyezése nem minősül a Termék megvásárlásának). Amennyiben a Vásárló az utánvétes kifizetést választotta, elegendő a rendelést leadnia az Alza számára, a kedvezményre azonban csak az utánvét kifizetése esetén jogosult.
  • A Kedvezménykód ismételten felhasználható a Kampány időtartama alatt. Az Alza fenntartja magának a jogot, hogy egyes Termékek esetében korlátozza, hogy egy vásárló hány darabot vehet meg azokból a Kampány során. Néhány termék rendelkezésre álló készletei Csehország, Szlovákia, Ausztria, Magyarország és más az Alza által ellátott országok fogyasztói között kerülnek elosztásra.
  • Az Alza fenntartja a jogot, hogy a Kampány időtartama alatt a Kedvezménnyel kínált Termékek körét megváltoztassa. Egyes Termékeket az Alza fokozatosan von be vagy vesz ki a Kampányból, e Termékek tehát nem feltétlenül a Kampány elejétől kezdve, vagy annak utolsó napjáig érhetőek el a Kampányban.
  • A Termékekre nyújtott Kedvezmények az Alza által nyújtott egyéb kedvezményekkel (pld. más akciók keretében nyújtott kuponkóddal érvényesíthető kedvezményekkel) nem vonhatók össze.
  • A Kedvezmény igénybevételének feltétele, hogy az Alza applikáció aktuális verziójával rendelkezz, melyet a Google Play vagy App Store-n keresztül tudsz frissíteni.
A leírás elrejtése
Hasznosnak találtad ezt az információt?
Ez az űrlap csak a fenti leírásban található információk értékelésére szolgál.
Ha kérdésed van a termékekkel, szolgáltatásokkal, szállítással, vagy egyéb ügyekkel kapcsolatban, keresd fel ügyfélszolgálatunkat.
Mit javíthatnánk benne? Hiányolsz valamit? Valami rosszul van feltüntetve? Oszd meg velünk.
20 termék
4,0 4×
Ár/Elérhetőség figyelése
GOSH Forever Mineral Eyeshadow Waterproof 017 Matt Rose 1,4 g
Szemhéjfesték - szürke árnyalat, árnyalatok száma 1 - 439 290 Ft/100 g
  6 150 Ft
Raktáron 4 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: DEKO9823
4,0 4×
Ár/Elérhetőség figyelése
GOSH Forever Mineral Eyeshadow Waterproof 020 Matt Blue 1,4 g
Szemhéjfesték - kék árnyalat, árnyalatok száma 1 - 439 290 Ft/100 g
  6 150 Ft
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: DEKO9826
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 425 Champagne Satin 4 g
Szemhéjfesték - bézs árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: DEKO10593
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 420 Cacao Matte 4 g
Szemhéjfesték - barna árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: DEKO10592
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 535 Indigo Shimmer 3 g
Szemhéjfesték - lila árnyalat, árnyalatok száma 1 - 367 330 Ft/100 g
  11 020 Ft
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: DEKO10603
4,0 4×
Ár/Elérhetőség figyelése
GOSH Forever Mineral Eyeshadow Waterproof 012 Matte Beige 1,4 g
Szemhéjfesték - bézs árnyalat, árnyalatok száma 1 - 439 290 Ft/100 g
  6 150 Ft
Raktáron 2 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: DEKO9818
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 525 Ottanio Satin 4 g
Szemhéjfesték - zöld árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10601
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 515 Argento Shimmer 3 g
Szemhéjfesték - szürke árnyalat, árnyalatok száma 1 - 367 330 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10599
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 405 Petalo Matte 4 g
Szemhéjfesték - rózsaszín árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10589
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 520 Eden Shimmer 4 g
Szemhéjfesték - zöld árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10600
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 530 Malva Shimmer 4 g
Szemhéjfesték - rózsaszín árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10602
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 505 Bronzo Shimmer 4 g
Szemhéjfesték - barna árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10597
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 430 Brunito Shimmer 4 g
Szemhéjfesték - bézs árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10594
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 410 Greige Matte 4 g
Szemhéjfesték - bézs árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10590
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 510 Caramello Satin 4 g
Szemhéjfesték - bézs árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10598
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 500 Avorio Satin 4 g
Szemhéjfesték - nude árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10596
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 435 Chiffon Satin 4 g
Szemhéjfesték - rózsaszín árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10595
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 400 Cipria Matte 4 g
Szemhéjfesték - rózsaszín árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10588
Ár/Elérhetőség figyelése
COLLISTAR Impeccabile Compact Eyeshadow 415 Mocha Matte 4 g
Szemhéjfesték - bézs árnyalat, árnyalatok száma 1 - 275 500 Ft/100 g
  11 020 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: DEKO10591
Ár/Elérhetőség figyelése
Skinfood Choco Eyebrow Powder Cake 01 Gray Khaki
Szemhéjfesték - szürke árnyalat, árnyalatok száma 2 - 142 690 Ft/100 g
  3 710 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: KORSKI0044

AlzaPlus+ akció - Szemhéjfestékek - cikkek

Szemöldök igazításSzemöldökápolás egyszerűen és gyorsan: lehetséges ez egyáltalán? Miben rejlik a szemöldökápolás lényege? A tökéletes szemöldök nemcsak a megfelelő sminkről, hanem az alapos formázásról is szól. Cikkünk a szemöldök helyes sminkelésének útmutatója mellett tippeket ad arra is, hogyan szedd ki a szemöldöködet fájdalom nélkül, illetve mit...
Akár a barátaidtól hallod, akár az interneten olvasod, akár a tévében látod, mindenhol ott vannak. Mítoszok a sminkelésről. Győződj meg róla, hogy egyikben sem hiszel.
A természetes szépség mindent visz. Vonzza a férfiakat, emeli a lányok és a nők önbecsülését egyaránt. De a szempillaspirál és a púder nem elég a tökéletes nude sminkhez. A tökéletes nude smink elkészítése bonyolultabb, mint amilyennek elsőre tűnik. Mi az a nude smink...
szemfestésAz 5 legjobb szempillaspirál a tökéletes megjelenéshez A megfelelő szempillaspirál kiválasztása nem olyan egyszerű, mint amilyennek látszik. Mindannyian olyan szempillaspirálra vágyunk, amely nem maszatol, ugyanakkor hosszabbítja, dúsítja és göndöríti a szempilláinkat. Azonban rengeteg szempillaspirál van a piacon és...
Szeretnél egy kis szórakozást és titokzatos hangulatot? Próbáld ki őrületes sminkötleteinket! Máskor amúgy sem nem mered viselni, csakis október 31-én, Halloweenkor. Három különféle halloweeni smink a nem szokványos megjelenésért.
A tökéletes sminkhez a precíz arcfestés is hozzátartozik, amelynek elengedhetetlen része a szemhéj árnyékolása. A cikk lépésről lépésre bemutatja az elkészítés módját, a megfelelő termékek használatát, az elkerülendő hibákat, valamint azt is, milyen színekkel érhető el...
Összes cikk

AlzaPlus+ akció - Szemhéjfestékek - további információk


Hasznosnak találtad ezt az információt?
Ez az űrlap csak a fenti leírásban található információk értékelésére szolgál.
Ha kérdésed van a termékekkel, szolgáltatásokkal, szállítással, vagy egyéb ügyekkel kapcsolatban, keresd fel ügyfélszolgálatunkat.
Mit javíthatnánk benne? Hiányolsz valamit? Valami rosszul van feltüntetve? Oszd meg velünk.