40'' Sharp LC 40UG7252
5 1 értékelés
Televízió - SMART LED, 102cm, 4K Ultra HD, 50Hz, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3x HDMI, 2x USB, VGA, SCART, CI+, LAN, WiFi, DLNA, Miracast, webböngésző, NETFLIX, felvétel USB-re, SDHC foglalat, VESA, 2x 10W hangsugárzó, Harman/kardon, A+
Kód:  WSA307w Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
40'' Sharp LC 40UG7252
  • Paraméterek
    Maximális felbontás
    3840 × 2160 Mpx
    Képfrissítési frekvencia
    50 / 60 Hz
    Technológia
    LED
    Operációs rendszer
    Saját OS
    Kijelző
    Képfrissítési frekvencia
    50 / 60 Hz
    Technológia
    LED
    Operációs rendszer
    Saját OS
    Alkalmazás
    Globális alkalmazások
    NETFLIX
    Televízió funkciói
    Multimédiás funkciók
    Felvétel USB-re, Lejátszás USB-ről
    Csatlakozás
    Vezeték nélküli kapcsolat
    DLNA, WiFi
    HDMI-csatlakozók száma összesen
    3 ×
    Méretek és tömeg
    VESA felfüggesztés
    300×200
    Szín
    Szín
    Fekete
    Több paraméter
    MORAVIA Consulting spol. s r.o., [email protected], Olomoucká 83, CZ-627 00 Brno
    Megjegyzés:
    Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
    Kiegészítők: 40'' Sharp LC 40UG7252
    Összefüggő kategóriák
    Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 40" Sharp LC 40UG7252
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" Sharp LC 40UG7252
    Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40" Sharp LC 40UG7252
    Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40" Sharp LC 40UG7252
    P-DC1-WEB20
    30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
    3 millió megrendelés évente
    a vásárlók 98% visszatérő