43" Philips 43PUS6503
5 6 értékelés
Televízió - SMART LED, 108cm, 4K Ultra HD, 900 PPI, Pixel Precise Ultra HD, Micro Dimming, Saphi, HDR, DVB-T/T2/C/S/S2, H.265 HEVC, Quad Core, 3x HDMI, 2x USB, WiFi, Dolby Atmos, Linux, VESA, 20W hangsugárzó, A
Kód:  WC389i63 Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
43" Philips 43PUS6503
  • Paraméterek
    Maximális felbontás
    3840 × 2160 Mpx
    Képfrissítési frekvencia
    50 / 60 Hz
    Technológia
    LED
    Kijelző
    Képfrissítési frekvencia
    50 / 60 Hz
    Technológia
    LED
    Operációs rendszer
    Operációs rendszer
    Saját OS
    Alkalmazás
    Globális alkalmazások
    YouTube
    Televízió funkciói
    Multimédiás funkciók
    Felvétel USB-re, Lejátszás USB-ről
    Csatlakozás
    Vezeték nélküli kapcsolat
    DLNA, WiFi
    HDMI-csatlakozók száma összesen
    3 ×
    Méretek és tömeg
    Magasság talp nélkül
    56,35 cm
    Mélység talp nélkül
    6,71 cm
    VESA felfüggesztés
    200×200
    Szín
    Szín
    Fekete
    Több paraméter
    Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
    Megjegyzés:
    Kérdések és válaszok: 43" Philips 43PUS6503
    Kiegészítők: 43" Philips 43PUS6503
    Összefüggő kategóriák
    Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" Philips 43PUS6503
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Philips 43PUS6503
    Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Philips 43PUS6503
    Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Philips 43PUS6503
    P-DC1-WEB25
    30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
    3 millió megrendelés évente
    a vásárlók 98% visszatérő