A húsvéti ünnepek alatt (3.29-én, 3.31-én és 4.1-én) üzleteink zárva tartanak. Azonban online még mindig kényelmesen vásárolhatsz.

AlzaBoxy Q1 30 dnů na vrácení

Datacom CAT5E UTP, 305m/box, kültéri

Termékkatalógus
Datacom CAT5E UTP, 305m/box, kültéri
4,8 16 értékelés
Hálózati kábel 305m - male csatlakozók: csatlakozó nélkül (CAT5E), UTP árnyékolás
58 990 Ft
Kosárba Gondosmentes egy kattintásos vásárlás, előre beállított szállítási és fizetési móddal.
Hozzáadás a listához
Jótállás 24 hónap Kód:  MN200b Termékszám:  1103 Gyártó honlapja:
Datacom CAT5E UTP, 305m/box, kültéri 58 990 Ft Szállításra kész > 5 db
Vásárlás

Akciós szettek

60 560 Ft
Szett megvásárlása

Datacom CAT5E UTP, 305m/box, kültéri

Minőségi hálózati kábel, amely a négy csavart érpárral rendelkezik, és ideális számítógépes hálózatok kiépítéséhez. A védelmet nyújtó PE burkolatnak köszönhetően a kábel kültéren is használható, ahol a hagyományos kábelek nem rendelkeznek megfelelő védelemmel a környezeti hatásokkal szemben. A csomag 305 méternyi kábelt tartalmaz.


Műszaki adatok:
Típus: UTP Cat. 5e huzal
Átviteli sebesség: max. 100 Mbit / s
Csomagolás: Dobozos, 305 méter

Paraméterek

Típus
Hálózati kábel csatlakozók nélkül Kész!
1. Male konnektor - Típus
Csatlakozó nélkül Kész!
1. Male konnektor - Standard
CAT5E Kész!
Kábel hosszúsága
305 m Kész!
Típus
UTP Kész!

Használat

Típus
Hálózati kábel csatlakozók nélkül Kész!

Csatlakozók típusa és száma

1. Male konnektor - Típus
Csatlakozó nélkül Kész!
1. Male konnektor - Standard
CAT5E Kész!

Kábel szerkezete

Kábel hosszúsága
305 m Kész!
Típus
UTP Kész!

Tulajdonságok

Szín
Szürke Kész!
Több paraméter

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Datacom CAT5E UTP, 305m/box, kültéri Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Datacom drát, CAT5E, UTP, venkovní, 305m/box. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Datacom, drôt, CAT5E, UTP, vonkajší, 305 m/box. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Datacom, Draht, CAT5E, UTP, Outdoor, 305 m/Box. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Datacom, Draht, CAT5E, UTP, Outdoor, 305 m/Box.
P-DC1-WEB15
28 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket
Az Ön adatainak védelme fontos számunkra Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
További információ Kevesebb információ