A húsvéti ünnepek alatt (3.29-én, 3.31-én és 4.1-én) üzleteink zárva tartanak. Azonban online még mindig kényelmesen vásárolhatsz.

Akvizice ApF HU ApF HU

ATEN 2L-5202 2 méter

Termékkatalógus
ATEN 2L-5202 2 méter
Adatkábel - kapcsolódás a CS 1708-hez, 1716 - USB, 2m hosszú
Kód:  NK369 Termékszám:  2L-5202U

ATEN 2L-5202 2 méter

Egy speciális kábel, amelynek segítségével a kliens számítógépe összekapcsolható egy adat kapcsolóval. Ez egyesíti magában a billentyűzetet, az egeret és a videokártya kábelt és a csatlakozás létesítése a kapcsolóval egy darab SPHD-15 csatlakozóval van megoldva.

Csatlakozók:
1x SPHD-15- a kapcsolóhoz való csatlakoztatáshoz
1x VGA D-Sub + A 1 x USB PC csatlakozás a PC-hez

Kábel hossza:
2 m

Úgy tervezték, hogy modellek:
CS-1708 CS-1716, CS-1742, CS-1744-CL-1758, CS-231

Paraméterek

Típus
Csatlakozó kábel Kész!
Kábel hosszúsága
2 m Kész!

Használat

Típus
Csatlakozó kábel Kész!

Kábel szerkezete

Kábel hosszúsága
2 m Kész!

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: ATEN 2L-5202 2 méter
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si ATEN 2L-5202U 2m. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si ATEN 2L-5202U 2m. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte ATEN 2L-5202 2 Meter. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte ATEN 2L-5202 2 Meter.
P-DC1-WEB15
28 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket
Az Ön adatainak védelme fontos számunkra Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
További információ Kevesebb információ