A húsvéti ünnepek alatt (3.29-én, 3.31-én és 4.1-én) üzleteink zárva tartanak. Azonban online még mindig kényelmesen vásárolhatsz.

ApF HU ApF HU

Intelligens gyurma - Napkitörlés, színváltó

Termékkatalógus
Intelligens gyurma - Napkitörlés, színváltó
4,5 14 értékelés
Gyurma - puha, könnyen formázható, hőérzékeny, nem szárad ki és interaktív, narancssárga színben, ajánlott 4 éves kortól, tömege 80 g, 1 darabos csomag
3 990 Ft
Kosárba Gondosmentes egy kattintásos vásárlás, előre beállított szállítási és fizetési móddal.
Hozzáadás a listához
Jótállás 24 hónap Kód:  ZI003 Termékszám:  8594164760051
Intelligens gyurma - Napkitörlés, színváltó 3 990 Ft Szállításra kész 3 db
Vásárlás

Intelligens gyurma - Napkitörlés, színváltó

Az egyedi tulajdonságokkal rendelkező intelligens gyurma alkalmas a feszültség levezetésére, vagy mint egy őrült játék az irodákba és a háztartásokba. Egy kétrészes fém dobozban szállítjuk, amely mintegy 80 gramm anyagot tartalmaz. A gyurma nagyon viszkózus, és deformálja a saját tömegét. Nagyon rugalmas, pattog mint egy labda, és még az is lehetséges, hogy széttépd vagy összetörd. Ezen kívül, a gyurma színe a hőmérséklete szerint változik. 

Szín:
Narancssárga
Sárga

Jellemzők:
Nyúlik, mint a rágógumi
Pattog, mint a labda
Tépődik, mint a papír
Törik, mint a porcelán

Alkalmas:
Stresszoldó, a feszültség levezetésére
Őrült játék az irodákba és a háztartásokba
Ideális ajándékként
Eredeti reklámtárgy

Paraméterek

Típus
Modellező gyurma Kész!
Tulajdonságok
Puha, Könnyen formázható, Hőérzékeny, Nem szárad ki, Interaktív Kész!
Szín
Narancssárga Kész!
Tömeg
80 g Kész!
Ajánlott
Fiúknak, Lányoknak Kész!

Tulajdonságok

Típus
Modellező gyurma Kész!
Tulajdonságok
Puha, Könnyen formázható, Hőérzékeny, Nem szárad ki, Interaktív Kész!
Szín
Narancssárga Kész!
Tömeg
80 g Kész!

Tudni érdemes

Ajánlott
Fiúknak, Lányoknak Kész!
Alsó korhatár
4 éves kortól Kész!

Darabszám

Darabok száma a csomagban
1 db Kész!
Több paraméter

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Intelligens gyurma - Napkitörlés, színváltó Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Inteligentní plastelína - Sluneční svit (teplocitlivá). Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Inteligentná plastelína – Slnečný svit (Teplocitlivá).
P-DC1-WEB05
28 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket
Az Ön adatainak védelme fontos számunkra Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
További információ Kevesebb információ