A húsvéti ünnepek alatt (3.29-én, 3.31-én és 4.1-én) üzleteink zárva tartanak. Azonban online még mindig kényelmesen vásárolhatsz.

AlzaBoxy Q1 Akvizice ApF HU

Kérdések és válaszok: iPhone 11 Pro 64 GB ezüst

Termékkatalógus
iPhone 11 Pro 64 GB ezüst - Mobiltelefon

Kérdések és válaszok: iPhone 11 Pro 64 GB ezüst

Ezen az oldalon találod a(z) iPhone 11 Pro 64 GB ezüst témával kapcsolatban feltett leggyakoribb kérdéseket (amelyre GYIK-ként is szokás hivatkozni). Ha fontolgatod egy iPhone 11 Pro 64 GB ezüst vásárlását, elolvashatod az alábbi hozzászólásokat vagy felteheted saját kérdéseidet is a(z) iPhone 11 Pro 64 GB ezüst fórumon. A kérdésekre képzett szakembereink válaszolnak.

Üdvözlöm, Szeretnék érdeklődni, hogy a héten leadott iphone 11 (128g)rendelések estében a készülék még mindig a korábbi szériából való-e, amely tartalmazza a fülest, a töltő kábelt és adaptert is. Illetve szeretnék érdeklődni, hogy a két év bolti garancia kiterjed-e olyan problémákra is, mint a nem rég felfedezett display module gond a 2019 november és 2020 májusa között gyártott készülékeknél előfordult. Köszönöm szépen előre is!

Üdv.! Teljesen új készülék ugye ? Nem felújított ? Köszönöm !

Az itt meghirdetett iPhone 11 128 GB (ára - 12% kedvezménnyel) 229.000 - Ft-ért, eredeti gyári bontatlan csomagolás?

Tisztelt Alza, az Önöknél kapható iPhone-ok melyik piacra készültek? (Európa, Ázsia, Amerika)

Üdv bontatlan a hirdetett Iphone11 fekete???

Is this phone fully unlocked? Can I use this phone in south korea? I have to go to South Korea for business in july.

Üdv. Érdeklődnék, Önöknél áruhitel van-e erre a termékre.

Üdvözlöm. Ezek a készülékek iPhone 11 pro illetve más készülékek függetlenek?

Kedves Alza!Érdeklődni szeretnék hogy a telefonra gyártói garanciát adnak? Köszönöm. Üdv. Andi

Kedves Alza, A 24 hónapos garancia (Iphone11-128gb) gyártói garancia?

12
P-DC1-WEB05
28 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket
Az Ön adatainak védelme fontos számunkra Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
További információ Kevesebb információ