A húsvéti ünnepek alatt (3.29-én, 3.31-én és 4.1-én) üzleteink zárva tartanak. Azonban online még mindig kényelmesen vásárolhatsz.

Akvizice ApF HU Shop roku

Kingston SDHC 8GB Class 4

Termékkatalógus
Kingston SDHC 8GB Class 4
4,6 601 értékelés
Memóriakártya
Kód:  DU022b Termékszám:  SD4/8GB

Kingston SDHC 8GB Class 4

Mostanában vásárolt modern digitális fényképezőgépet vagy videokamerát és szeretné hatékonyan bővíteni kapacitását? A Kingston memóriakártyával ez nem probléma.

Az élet túl rövid, ne pocsékolja el arra várva, hogy a fényképeit, zenéit vagy filmjeit a memóriakártyára vagy a kártyáról az eszközre másolja. A Kingston SDHC memóriakártya ideális választás kompakt eszközei kapacitásának bővítésére.



Minőség és megbízhatóság


A Kingston egyéb termékeihez hasonlóan az SDHC memóriakártyák is alapos teszteken mennek át, nagyon megbízhatóak és a gyártó élettartam garanciát ad rájuk.  A kártya nem tartalmaz mozgó alkatrészt amely sérülhetne és így károsíthatná adatait. 

A kártya támogatja az írási hibákat érzékelő és korrigáló ECC hibajavító kódot.

Műszaki adatok:

Típus:
Secure Digital High Capacity (SD-HC) 2.0

Kapacitás:
8 GB

Tápellátás:
2,7 - 3,6 V

Átviteli sebesség:
150X (22,5 MB/s olvasásnál és 15MB/s írásnál)
Garantált írási sebessége 4 MB/s

Méretek:
24 x 32 x 2,1 mm

Súly:
2 g

Megjegyzés: A memóriakártya nem kompatibilis a csupán a hagyományos Secure Digital (SD) kártyát támogató eszközökkel.

Paraméterek

Tárhelykapacitás
8 GB Kész!
Olvasási sebesség
4 MB/s Kész!
Írási sebesség
4 MB/s Kész!
Sebességosztály
Class 4 Kész!

Kapacitás

Tárhelykapacitás
8 GB Kész!

Sebesség

Olvasási sebesség
4 MB/s Kész!
Írási sebesség
4 MB/s Kész!

Sebességkategória

Sebességosztály
Class 4 Kész!

A Kingston Technology egy amerikai vállalat, amely számítógépes perifériák gyártására szakosodott. A vállalat története 1987-ig nyúlik vissza, amikor a Tajvanról bevándorolt John Tu és David Sun megalapította a céget. A Kingston főleg adattároló eszközök - USB flash meghajtók, valamint HDD-k és SSD-k – gyártására összpontosít, valamint a cég a DRAM-ok valaha volt legfontosabb gyártója is.

Megjegyzés:
» További Memóriakártyák

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Kingston SDHC 8GB Class 4 Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Kingston SDHC 8GB Class 4. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Kingston SDHC 8GB Class 4. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Kingston 8GB SDHC Class 4. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Kingston 8GB SDHC Class 4.
P-DC1-WEB15
28 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket
Az Ön adatainak védelme fontos számunkra Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
További információ Kevesebb információ