A húsvéti ünnepek alatt (3.29-én, 3.31-én és 4.1-én) üzleteink zárva tartanak. Azonban online még mindig kényelmesen vásárolhatsz.

Velikonoce HU Shop roku

KOUWELL KW-5101

Termékkatalógus
KOUWELL KW-5101
4,9 10 értékelés
Vezérlőkártya - 2x FireWire (IEEE 1394a), PCIe
Kód:  AF932m Termékszám:  KW-5101 Gyártó honlapja:

KOUWELL KW-5101

Megfizethető FireWire eszköz, modern PCI Express x1 felülettel. A kártya két külső IEEE 1394a FireWire csatlakozóval van felszerelve, amelyek egyenként 400 Mbit/s sebességre képesek. A modell a Texas Instruments chipjével rendelkezik. Egy low-profile kártya, amely kisméretű számítógépekkel is kompatibilis. A csomag természetesen egy kiegészítő alkatrészt is tartalmaz a klasszikus bővítőhelyekhez való rögzítésre. A nagy teljesítményű perifériák csatlakoztatására a kártyához külső tápegység szükséges, amelyhez a hajlékonylemez-meghajtó kábelére lesz majd szükségünk.

A modell kompatibilis a Windows 98SE, Me, 2000 és XP operációs rendszerekkel. Sőt, a Mac OS 2.5.10 és újabb verzióit is támogatja. A kártya megfelel a veszélyes anyagok elektronikai termékekben való használatának tilalmáról szóló EU RoHS irányelvnek, amely környezetbaráttá is teszi a terméket.

Műszaki adatok:

Chipset:

Texas Instruments TSB82AA2

Csatlakozók:
2x 6-tűs FireWire 400 (külső)

Átviteli sebesség:
200/400 Mbit/s

Felület:
PCI Express x1

Áramellátás:
FDD tápcsatlakozó segítségével

Támogatott operációs rendszerek:
Microsoft Windows 98SE / Me / 2000 / XP
Mac OS 5.210 és újabb verziók

Paraméterek

Használat
Külső Kész!
A vezérlő csatlakozása a PC-hez
PCIe 2.0 Kész!
Vezérlő ki -és bemenetek
FireWire Kész!
Átviteli sebesség
400 Mb/s Kész!
Operációs rendszer
Me, Windows 2000, Windows 98, Windows XP Kész!

Használat

Használat
Külső Kész!

Csatlakozás

A vezérlő csatlakozása a PC-hez
PCIe 2.0 Kész!
Vezérlő ki -és bemenetek
FireWire Kész!
Átviteli sebesség
400 Mb/s Kész!

Kompatibilitás

Operációs rendszer
Me, Windows 2000, Windows 98, Windows XP Kész!

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si KOUWELL KW-5101. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si KOUWELL KW-5101. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte KOUWELL KW-5101. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte KOUWELL KW-5101.
P-DC1-WEB15
28 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket
Az Ön adatainak védelme fontos számunkra Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
További információ Kevesebb információ