HP Pavilion 14-BA014NH x360 Ezüst
Tablet PC - Intel Core i3 7100U Kaby Lake, multitouch 14" LED 1920x1200 IPS Brightview, RAM 4GB DDR4, Intel HD Graphics 620, M.2 SSD 128GB + HDD 1TB, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.2, HD webkamera, kártyaolvasó, HDMI, USB 3.1 Gen 1, B&O hangszórók, 3cellás akkumulátor, Windows 10 Home 64bit (2GG86EA)
A termék használati utasítása és szoftvere magyarul van, ahogy minden kapcsolódó szolgáltatás is.
Kód:  HPCN1011w5q5f6 Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Paraméterek
SSD kapacitás
128 GB (0,13 TB)
HDD kapacitás
1 TB (1 000 GB)
RAM memória mérete
4 GB
Processzor modell szám
Intel Core i3 7100U Kaby Lake
Processzor frekvencia
2,4 GHz (2 400 MHz)
Tárhely típusa
SSD + HDD
Kijelző mérete
14"
Processzor
Processzor típusa
Intel Core i3
Processzor modell szám
Intel Core i3 7100U Kaby Lake
Processzormagok száma
2 ×
Processzor frekvencia
2,4 GHz (2 400 MHz)
Cache Processzor
4 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
4 GB
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
Intel
Videókártya modell
Intel HD Graphics 620
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 Home
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD + HDD
SSD kapacitás
128 GB (0,13 TB)
HDD kapacitás
1 TB (1 000 GB)
Akkumulátor
Akkumulátor-kapacitás
41 Wh
Cellák száma
Kialakítás
Ház anyaga
Fém + műanyag
Konstrukció
Kifordítható kijelző
Tömeg
Súly
1,72 kg
Méretek
Szélesség
334,8 mm
Maximális magasság
19,9 mm
Mélység
226,9 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
HP Pavilion
Több paraméter
GO Europe GmbH, Zum Kraftwerk 1, Hattingen 45527, Germany, +49232468010, [email protected]
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: HP Pavilion 14-BA014NH x360 Ezüst
P-DC1-WEB25
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő