Nakupování budoucnosti Zelená, to je naše!

Média konverter - használt

Felbontott – tökéletes állapotú új termék, teljes garanciával. Az eredeti csomagolás felbontásra került, de újra lett csomagolva vagy egy másik vásárló visszaküldte, mert a terméket például ajándéknak szánta, de nem aratott vele sikert.

Használt – hiba nélküli használt, illetve javított termék. Minden eredeti tartozéka megvan, a termék használatra kész, így nyugodt szívvel adunk rá 12 hónap garanciát.

Újszerű – olyan termék, amely teljes mértékben működőképes, de rövid ideig használták. A megbízhatóságával kapcsolatban azonban nem kell aggódnod. 12 hónapos garancia érvényes rá. További információk az outlet termékekről itt.

Inkább nem outlet terméket vásárolnál? Akkor nézz körül itt: olcsó média konverter.
12 tétel
TP-LINK MC110CS
Média konverter - 100Mb/s FB 100 Mb/s RJ45, 20km

-20% 12 390 Ft
9 960 Ft áfa nélkül 7 840 Ft
Kosárba
Átvehető: csütörtök 9.30. 9:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607f5
TP-LINK MC100CM
Média konverter - 100Mb/s FB 100 Mb/s RJ45 2km

-10% 10 390 Ft
9 400 Ft áfa nélkül 7 400 Ft
Kosárba
Átvehető: csütörtök 9.30. 9:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607f3
Ubiquiti UF-RJ45-1G
Modul - SFP, 1Gbit RJ45

-13% 7 490 Ft
6 510 Ft áfa nélkül 5 120 Ft
Kosárba
Átvehető: csütörtök 9.30. 9:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: PW099h1
TP-LINK TL-SM311LM
Modul - MiniGBIC / SFP 1000Base MM (LC)

-15% 5 590 Ft
4 770 Ft áfa nélkül 3 760 Ft
Kosárba
Átvehető: csütörtök 9.30. 9:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP810b
TP-Link TL-FC311B-2
Média konverter - Fastethernet médiaátalakító, single mode 1× Gigabit SC Fiber Port ról 1× 10/100/1000 Mbps RJ45-re Port (Auto MDI/MDIX), WDM TX 1310 nm / RX 1550 nm, 2 km, 5 V

-10% 7 390 Ft
6 630 Ft áfa nélkül 5 220 Ft
Kosárba
Átvehető: csütörtök 9.30. 9:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t50
TP-Link TL-FC311A-2
Média konverter - Fastethernet médiaátalakító, single mode 1× Gigabit SC Fiber Port-ről 1× 10/100/1000 Mbps RJ45-re (Auto MDI/MDIX), WDM TX 1550 nm / RX 1310 nm, 2 km, 5 V

-10% 7 390 Ft
6 630 Ft áfa nélkül 5 220 Ft
Kosárba
Átvehető: holnap 15:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t49
TP-Link TL-FC311B-20
Média konverter - Fast Ethernet média konverter, single mode 1× 100M SC/UPC - 1× 10/100 RJ45, WDM TX 1310nm / RX 1550nm, 20km, 5V

-10% 7 490 Ft
6 770 Ft áfa nélkül 5 330 Ft
Kosárba
Átvehető: holnap 15:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t45
TP-Link TL-FC111A-20
Média konverter - Fastethernet médiaátalakító, single mode 1× 100M SC/UPC-ről 1× 10/100 RJ45-re, WDM TX 1550 nm / RX 1310 nm, 20 km, 5 V

-10% 4 890 Ft
4 380 Ft áfa nélkül 3 450 Ft
Kosárba
Átvehető: holnap 15:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t51
TP-LINK TL-SM311LS
Modul - MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC)

-4% 4 990 Ft
4 770 Ft áfa nélkül 3 760 Ft
Kosárba
Átvehető: csütörtök 9.30. 9:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP810
TP-LINK TL-SM321B
Modul - MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

-4% 4 290 Ft
4 130 Ft áfa nélkül 3 250 Ft
Kosárba
Átvehető: csütörtök 9.30. 9:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP811b
TP-LINK MC112CS
Média konverter - 100Mb / s FB 100 Mb / s RJ45, 20km

8 850 Ft áfa nélkül 6 970 Ft
Kosárba
Átvehető: holnap 15:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607g3
TP-LINK TXM431-SR
Modul - MiniGBIC/SFP+ 10GB Base SR (LC), 850nm Multi-mode, 300 méter

13 280 Ft áfa nélkül 10 460 Ft
Kosárba
Átvehető: holnap 15:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP811c

Termék neve:

Megjegyzés (link, PartNumber, stb.):


27 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Alza fiókom Bejelentkezés Cégeknek Hogyan vásárolj Rólunk
Szállítás ide:
P-DC1-WEB20
27 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket
Az Ön adatainak védelme fontos számunkra Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és az Ön beleegyezésével weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadja a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési hálózatokon.
További információ Kevesebb információ