30 dnů na vrácení Shop roku

Média konverter - használt

Termékkatalógus
Ár
-
Elérhetőség
Termék állapota
Vásárlói értékelések
Márkák
TP-Link
(18)
Ubiquiti
(1)
Váltási sebesség
0,1 Gb/s (100 Mb/s)
(3)
1 Gb/s (1 000 Mb/s)
(9)
1,25 Gb/s (1 250 Mb/s)
(1)
10 Gb/s (10 000 Mb/s)
(2)
50 Gb/s (50 000 Mb/s)
(2)
Támogatott szabványok
IEEE 802.3ab
(8)
IEEE 802.3z
(9)
IEEE 802.3
(6)
IEEE 802.3x
(11)
IEEE 802.3u
(7)
Szűrés
Olcsó, de mégis 100%-ban működő árut keresel? Akkor a legjobb helyen jársz. Spórolj, és fedezd fel a felbontott, újszerű vagy használt áruk kínálatát. Minden terméket szakembereink gondosan ellenőriznek, így nem kell aggódnod amiatt, hogy törött, megbízhatatlan, sérült vagy koszos árut kapsz.

Felbontott – termékek új és tökéletes állapotban, teljeskörű garanciával. A csomagolás eredeti, csupán valaki már kinyitotta előtted a dobozt. Miért? Például az áru nem volt megfelelő ajándék. A terméket gondosan újracsomagoltuk az eredeti csomagolásba, és most talán épp Rád vár teljes pompájában természetesen lényegesen alacsonyabb árcédulával.

Megbízhatóság nagyszerű áron – ne keress a dologban semmi trükköt vagy buktatót. Mindent alaposan ellenőriztünk, és teljes körű, azaz 24 hónapos garanciát kínálunk Neked.

Újszerű – teljesen működőképes áru, amelyen a szokásos használatból adódóan már kisebb karcolások keletkeztek. A legtöbb esetben teljes tartozékokkal együtt kapod meg ezeket a termékeket is. Ezek megbízható áruk, amelyeket nem befolyásoltak jelentősen a korábbi kalandok, és most új tulajdonosra várnak. Az újszerű termékekre közel teljes, 21 hónapos garanciát adunk.

Igyekszünk mindent megtenni az eredeti csomagolás megőrzése érdekében, és ez gyakran sikerül is. A védelem azonban elsődleges fontosságú, ezért újszerű áruk esetében néha kénytelenek vagyunk cserekartonhoz nyúlni.

Használt – teljesen működőképes, azonnali használatra kész termékek, amelyekre 12 hónapos garanciát vállalunk. Előfordulhat, hogy a terméket csak az alapvető tartozékokkal együtt kapod meg. A csomag azonban mindig tartalmaz mindent, amire a termék teljes körű használatához szükséged van. Ezek olyan kifogástalan vagy szervizelt termékek, amelyek a láthatóbb kopások ellenére sem tartoznak a kidobásra itélt dolgok közé.

Ez az opció cserecsomagolással rendelkezhet, mivel számunkra a biztonság a legfontosabb. A termék azonban ugyanúgy teljesíti küldetését, mintha vadonatúj lenne. További információ az outlet árukról: itt.

20 termék
5,0
Ubiquiti UACC-CM-RJ45-1G
Modul - RF45 csatlakozóval rendelkező Ethernet kábelek SFP portokhoz való csatlakoztatásához, EdgeSwitch, EdgeRouter, UniFi Switch és UniFi Security Gateway készülékekkel kompatibilis, max. átviteli távolság 100 m, max. üzemi hőmérséklet 70°C, max. energiafogyasztás 1,2 W, adatátviteli sebesség 10/100/1000 Mbps
7 490 Ft
Felbontott raktáron
Éjfélig megrendeled, reggel az AlzaBoxban leled.
Infó
Termékkód: PW099h1a
4,7
TP-LINK TL-SM311LS
Modul - MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC)
7 290 Ft
Felbontott raktáron
Éjfélig megrendeled, reggel az AlzaBoxban leled.
Infó
Termékkód: TP810
4,8
TP-LINK MC200CM
Média konverter - SFP+, metal kimenet optikai kimenet, átviteli sebesség 1 Gb/s, IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z és IEEE 802,3x támogatás, méretek 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (H×Sz×Mé)
13 790 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607h
5,0
TP-LINK MC210CS
Média konverter - SFP, metal kimenet optikai kimenet, átviteli sebesség 1 Gb/s, IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z és IEEE 802,3x támogatás, méretek 2,7 × 7,3 × 9,5 cm (H×Sz×Mé)
13 290 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607i
4,7 20×
TP-LINK MC220L
Média konverter - SFP, metal kimenet, átviteli sebesség 1 Gb/s, IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z és IEEE 802,3x támogatás, méretek 2,7 × 9,45 × 7,3 cm (H×Sz×Mé), tömege 0,5 kg
8 090 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607f
5,0
TP-Link TL-FC311B-2
Média konverter - SFP, optikai kimenet, átviteli sebesség 1 Gb/s, IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z és IEEE 802,3u támogatás, méretek 27 × 73 × 95 cm (H×Sz×Mé)
11 190 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t50
5,0
TP-Link TL-FC311A-2
Média konverter - SFP+, optikai kimenet, átviteli sebesség 1 Gb/s, IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z , IEEE 802,3, IEEE 802,3x és IEEE 802,3u támogatás, méretek 2,7 × 7,3 × 7,5 cm (H×Sz×Mé)
11 390 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t49
4,5
TP-Link TL-SM5110-LR
Modul - 10 Gbps SFP + modul, single mode, LC/UPC, 10 km, diagnosztika
16 590 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t43
5,0
TP-Link TL-SM5110-SR
Modul - 10 Gbps SFP + modul, multi mode, LC/UPC, 300 m, diagnosztika
11 390 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t48
5,0
TP-LINK TL-SM311LM
Modul - MiniGBIC / SFP 1000Base MM (LC)
7 590 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TP810b
4,7 10×
TP-LINK MC100CM
Média konverter - SFP, metal kimenet optikai kimenet, átviteli sebesség 0,1 Gb/s, IEEE 802,3, IEEE 802,3x és IEEE 802,3u támogatás, max. átviteli távolság 2000 m, méretek 2,7 × 9,45 × 7,3 cm (H×Sz×Mé)
11 290 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607f3
5,0
TP-LINK MC110CS
Média konverter - SFP, metal kimenet optikai kimenet, átviteli sebesség 0,1 Gb/s, IEEE 802,3, IEEE 802,3x és IEEE 802,3u támogatás, méretek 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (H×Sz×Mé)
12 190 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607f5
5,0
TP-Link TL-SM321A-2
Modul - WDM 1,25 Gbps SFP modul, single mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC / UPC, 2km
5 790 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t33
4,9
TP-LINK TL-SM321B
Modul - MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km
7 790 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TP811b
4,9
TP-LINK TL-SM321B
Modul - MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km
7 390 Ft
Újszerű raktáron
Termékkód: TP811b
5,0
TP-Link TL-SM321B-2
Modul - WDM 1.25Gbps SFP modul, single mode, TX 1310nm / RX 1550nm, LC / UPC, 2km
5 790 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t34
MICROTIK S-31DLC20D
Modul - singlemode kábelhez, 1,25 SFP modul, hullámhossz 1 310 nm, akár 20 km-es távolság, 1 Gbps átviteli sebesség, 2× LC csatlakozót tartalmaz
9 490 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: PW023v33a
5,0
TP-LINK MC111CS
Média konverter - SFP, metal kimenet optikai kimenet, átviteli sebesség 0,1 Gb/s, IEEE 802,3x és IEEE 802,3u támogatás, méretek 2,7 × 7,3 × 9,5 cm (H×Sz×Mé)
11 390 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607g
TP-Link TL-FC311A-20
Média konverter - SFP, optikai kimenet, átviteli sebesség 1 Gb/s, IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z , IEEE 802,3, IEEE 802,3x és IEEE 802,3u támogatás, méretek 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (H×Sz×Mé)
13 290 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t44
TP-Link TL-FC311B-20
Média konverter - SFP, optikai kimenet, átviteli sebesség 1 Gb/s, IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z , IEEE 802,3, IEEE 802,3x és IEEE 802,3u támogatás, méretek 2,7 × 7,3 × 9,45 cm (H×Sz×Mé)
12 190 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t45
P-DC1-WEB05
28 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket
Az Ön adatainak védelme fontos számunkra Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
További információ Kevesebb információ