Próbáld ki a sütijeinket Mi, az Alza.hu Kft., azonosítószám: 27082440, sütiket és egyéb adatokat használunk a weboldal működésének biztosítása érdekében, valamint az Ön hozzájárulásával többek között a hirdetések és weboldalaink tartalmának személyre szabására. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
Alzak icon
Termékkatalógus
Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS lila - Mobiltelefon

Vélemények: Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS lila

Érdekelnek a különböző vélemények, hozzászólások a(z) Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS lila témával kapcsolatban? Nálunk 62 felhasználó egyelőre 5 csillagból 4,7-t adott. Ezen az oldalon alább olvashatsz is más vásárlók tapasztalatairól a(z) Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS lila termékkel kapcsolatban. Örülni fogunk, ha a(z) Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS lila megvásárlása után te is írsz értékelést.

Felhasználói vélemények

Viktor, PRAHA 15flag
Értékelve: 2023. 09. 20., változat: Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS fekete
Hitelesített vásárlás
megfelelő méret
könnyű
megjelenítés!: -))
5G
az akkumulátor élettartama akár 2 nap is lehet
nincs memóriakártya foglalat
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Bronislav, Soběchlebyflag
Értékelve: 2023. 09. 15., változat: Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS fekete
Hitelesített vásárlás
x év után egy kis Redmi 6-tal, ami már nem bírta a tempót, új kis telefont kerestem, ma már megoldhatatlan probléma. Ez a mobil valamivel nagyobb, de még mindig kicsi. Úgy működik, ahogy kell, nem találtam semmilyen hibát.
oled kiváló diplay
erős és kicsi és elegáns
szuper hang a hangszórókon
minimális alkalmazási ballaszt
a ram memória 10 GB-ra növelhető
gyorstöltés 68 W 😮
megbízható olvasó a kijelzőn
nem csinál 4k videót, de azt amúgy sem szeretném
Szeretném, ha az értesítési LED helyett a fényhatást tudnám beállítani.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
František, Praha 10-Strašniceflag
Értékelve: 2023. 09. 09., változat: Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS fekete
Hitelesített vásárlás - árösszehasonlítóból származó értékelés
Jól van.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Jana, Orlová 4flag
Értékelve: 2023. 04. 19., változat: Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS fekete
Hitelesített vásárlás - árösszehasonlítóból származó értékelés
A telefonhoz védő tok jár
A HW nem késlekedik, a telefon azonnal reagál
Vezeték nélküli töltés
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Miloš, Prahaflag
Értékelve: 2023. 04. 08., változat: Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS fekete
Hitelesített vásárlás - árösszehasonlítóból származó értékelés
Nincs fejhallgató-csatlakozója, ami nekem megfelel. BT fejhallgatót használok.
Lenovo vezeték nélküli töltő és ébresztőóra.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Marek, Praha - Radotínflag
Értékelve: 2023. 03. 02., változat: Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS fekete
Hitelesített vásárlás - árösszehasonlítóból származó értékelés
Túl korai még értékelni, de az első benyomás alapján egy szépen feldolgozott mobil
Jó méret
Szép kijelző
átlag alatti kamera
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Martin, Bašťflag
Értékelve: 2023. 02. 21., változat: Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS fekete
Hitelesített vásárlás - árösszehasonlítóból származó értékelés
Műanyag tok mellékelve. Nem kell többet vásárolni.
Gyors töltés
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Martin, Praha 4 - Krčflag
Értékelve: 2023. 02. 13., változat: Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS fekete
Hitelesített vásárlás
Egy Motorola One Actionről váltottam, amely három évig volt a tulajdonomban, és rendkívül elégedett voltam vele. Három év után az akkumulátor nem tartott ki egy teljes munkanapot, és az elmúlt hónapban hetente körülbelül háromszor teljesen leállt. Kerestem egy méltó utódot 10k alatti áron és lehetőleg ismét egy Motorola-t. Az Edge 30 Neo volt a kézenfekvő választás. Gyönyörűen illeszkedik a kézbe, könnyű, fürge, az akkumulátor gond nélkül kibírja az egész munkanapot, sőt az egész hétvégét. A vezeték nélküli töltés is kellemes, és nagyon elégedett voltam a kijelzőbe épített, zökkenőmentesen működő ujjlenyomat-olvasóval. A 4K videó hiánya nem zavar annyira. Gyengeségként rosszabb fókuszálást érzékelek rövidebb távolságokon. Néha 3-4 alkalommal is meg kell ismételni a fókuszt, mielőtt sikerülne. Amit azonban nagyon hiányolok, az a kétgombos vezérlési funkció, amit a One Actiontől megszoktam. A háromgombos vezérlést egyáltalán nem használom, és a gesztusvezérlés néha kissé problémás. Ha pl. Adobe Reader, így ha vissza akarok térni az asztali gépre, akkor a képernyőt elhúzva 2 oldalt tudok kitekerni. Ugyanez a helyzet, amikor a hátsó gesztust használom, néha nem egészen jól működik, és máshova csúszok, mint ahova kellene. De egyébként ez egy nagyon szép telefon, ami nem piszkál a zsebedbe.
Könnyűsúlyú
Jól illeszkedik a kézbe
Rachla
Gyorstöltés
Gyors és megbízható kijelzőbe épített ujjlenyomat-érzékelő
A fényképezőgép néha nem tud fókuszálni. Ez általában a lakásban történik, amikor a fényviszonyok gyengébbek, és kb. 1,5 m távolságból kell lefényképeznem valamit.
Nincs kétgombos vezérlés
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Anonim felhasználóflag
Értékelve: 2022. 12. 08., változat: Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS fekete
Hitelesített vásárlás
A telefon már akkor tetszett, amikor először láttam, amikor Milánóban bemutatták. Általában csak a zászlóshajókat szeretem, de hogy őszinte legyek, kicsit belefáradtam már. Mert ha nem játszol, nincs szükséged játékokra. Ami megragadta a figyelmemet ezzel a Motorolával kapcsolatban, az a mérete volt. Gyönyörűen illeszkedik a kézbe. Van egy fekete színű, elegáns. Ami a vezérlést illeti, ma nincs jobb az androidban, mint ennek a gyártónak a vezérlése. Gesztusok, tiszta android, könnyű kiegészítő és főként praktikus funkciókkal. A telefon gyors, tiszta, nagyon jól működik. A hangzás is elsőrangú. Nappali fotók - nem tudtam megkülönböztetni a zászlókról. Úgy fényképez, mint egy mobiltelefon, nagyszerű pillanatfelvételekhez, nagyobb fotókhoz nem annyira jó. Meglepett az éjszakai üzemmód, sokat segít. Az akkumulátor kiváló, körülbelül kevesebb mint két napot adok. És állandóan telefonálok, SMS-ezek, navigálok stb. Frissítések jönnek, ígéretes az android 14. Akkor csak biztonsági javítások. Nekem ez nem fontos, három év múlva valószínűleg úgyis lesz másik telefonom. Vagy talán mégsem, mert ez a gép tényleg jó. Ez egy kiegyensúlyozott középkategóriás telefon extra vezeték nélküli töltéssel. Ha szükséged van valamire, amivel szórakozhatsz, mindenképpen ajánlom. A Motorola edge 30 neo nagyon jó.
sebesség
elem élettartam
kamera
gyors és tiszta környezet
moto gesztusok
híváshang
sztereó hangszórók
hiányzó 4k videó
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Jakub, Prahaflag
Értékelve: 2022. 11. 29., változat: Motorola EDGE 30 Neo 8 GB/128 GB DS fekete
Hitelesített vásárlás
akadozik
nem túl jó kamera.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
11 - 20 ebből 20
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó