Az új Razer V3 szörnyű csalódás számomra. Annak érdekében, hogy valami univerzálisat alkossanak, lehet, hogy olyan egeret készítettek, amely ergonómiailag minden fogási stílushoz jó, de egyikhez sem lesz tökéletes. Én egy nagyon nagy tenyérrel rendelkező ember vagyok, és tetszett, hogy kicsit megemelték a hátulját, mielőtt azon kaptam volna magam, hogy a kezem izzad abban a teli tenyérben, de azzal, hogy alul ennyire csúnyán keskenyebbé tették, lehet, hogy egy közepes méretű tenyérnek jó lesz, de akkor nem tartom reálisnak, hogy ilyen magas hátulra illeszkedjen. És amit teljesen érthetetlen módon megváltoztattak, az az, hogy megemelték az oldalsó gombokat! Egy teljesen ideális pozícióból most már át kell dobnom, tudod, így elengedve az egeret a bal oldalról, és elveszítem az irányítást a pontosság felett. Amikor megpróbáltam hozzászokni az egérhez, a kezem már 40 perc aktív használat után is fájt! Ami velem a klasszikus DeathAdderrel soha nem történt meg. Összességében nem bízunk a célzásban ezzel az egérrel, de a 8000hz-es érzékelő nagyszerű, és úgy éreztük, hogy az egér simább. Ebben a tekintetben nagyszerű! Remélem, a Razer visszatér a klasszikus formához, és egyelőre Classic Editiont készít az új érzékelővel: ) a