Seasonic Prime SSR-850PD
4,8 4 értékelés
PC tápegység - 850 W, ATX, 80 PLUS Platinum, hatékonyság: 90%, 6 db PCIe (8-pin / 6+2-pin), 10× SATA, levehető kábelek, aktív PFC, termikus sebesség szabályozó, power switch és zero RPM mode, ventilátor mérete: 135 mm, teljesen moduláris, 170 mm mély
Kód:  UE313r2
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Seasonic Prime SSR-850PD
Paraméterek
Teljesítmény
850 W
Formátum
ATX
Moduláris
Teljesen moduláris
Funkciók és tulajdonságok
Aktív PFC, Levehető kábelek, Power switch, Termikus sebesség szabályozó, Zero RPM mode
Védelem típusa
Teljesítmény és formátum
Teljesítmény
850 W
Formátum
ATX
Moduláris
Teljesen moduláris
Felszerelés
Funkciók és tulajdonságok
Védelem típusa
Hatékonyság
Tanúsítvány
80 PLUS Platinum
Hatékonyság
90 %
Csatlakozók
Konnektorok
ATX 20+4pin, CPU 8pin / 4+4pin
PCI Express 8pin / 6+2pin
6db
SATA 15-pin csatlakozók száma
10db
Molex FDD 4-pin csatlakozók száma
5db
Hűtőrendszer
Ventilátor mérete
135 mm
Méret
Szélesség
150 mm (15 cm)
Magasság
86 mm (8,6 cm)
Mélység
170 mm (17 cm)
Több paraméter
Sea Sonic Europe BV, Rietveld 7, 5258 ED Berlicum, Netherlands [email protected]
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Seasonic Prime SSR-850PD
Összefüggő kategóriák
P-DC1-WEB25
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő