Próbáld ki a sütijeinket Mi, az Alza.hu Kft., azonosítószám: 27082440, sütiket és egyéb adatokat használunk a weboldal működésének biztosítása érdekében, valamint az Ön hozzájárulásával többek között a hirdetések és weboldalaink tartalmának személyre szabására. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
Alzak icon
Termékkatalógus
NOTHING Ear(a) White - Vezeték nélküli fül-/fejhallgató

Vélemények: NOTHING Ear(a) White

Érdekelnek a különböző vélemények, hozzászólások a(z) NOTHING Ear(a) White témával kapcsolatban? Nálunk 499 felhasználó egyelőre 5 csillagból 4,7-t adott. Ezen az oldalon alább olvashatsz is más vásárlók tapasztalatairól a(z) NOTHING Ear(a) White termékkel kapcsolatban. Örülni fogunk, ha a(z) NOTHING Ear(a) White megvásárlása után te is írsz értékelést.
42 990 Ft 29 990 Ft
Úton > 5 db

Felhasználói vélemények

Zdeněk, Jablonec nad Nisouflag
Értékelve: 2026. 01. 25., változat: NOTHING Ear(a) Black
Hitelesített vásárlás
szépek.
jól játszanak
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Vásárló, Praha 7 - Holešoviceflag
Értékelve: 2026. 01. 22., változat: NOTHING Ear(a) Black
Hitelesített vásárlás
ideális ár/teljesítmény aránnyal rendelkeznek. egy kicsit jobban spóroltak az anyagokkal, így a műanyag nem lágyított, hanem elég kemény, ami hosszabb használat során zavarja a fület. a mikrofon nem rendelkezik olyan jó környezeti zajszűréssel, mint a repülőgépek. A fejhallgatóban az akkumulátor inkább elegendő, mint jó. az újratölthető tok nagyon gyenge akkumulátorral rendelkezik. ezért érdemes szemmel tartani a töltést. de nehéz kimutatni a töltöttségi állapotot.
kielégítő hangzás
nagyszerű alkalmazás
nem túl ergonomikus
hiányzó nyomkövetés
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Filip, Rudná u Prahyflag
Értékelve: 2026. 01. 20., változat: NOTHING Ear(a) Black
Hitelesített vásárlás
Hang
akkumulátor-kapacitás
Semmi alkalmazás - equalizer, üzemmódbeállítások stb.
a fejhallgató és a tok feldolgozásának minősége
sebesség és könnyű csatlakoztathatóság
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Adam, Studénkaflag
Értékelve: 2026. 01. 09., változat: NOTHING Ear(a) Black
Hitelesített vásárlás
Ára
elégséges hang
anc
fejhallgató akkumulátor élettartama anc-vel, nem alkalmas olyan emberek számára, akik 4 óránál tovább tartják a fülhallgatót a fülükben.
alapegyenlet
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Marek, Plzeňflag
Értékelve: 2026. 01. 04., változat: NOTHING Ear(a) Black
Hitelesített vásárlás
Nekem az előző generációs CMF Buds Pro 2 volt, és az ugrás elég nagy. Szép zajszűrés, kivéve talán a nyomásproblémát. Tehát egy alagútba behaladó vonat, egy metróajtó becsukódása stb. De próbálkozik. Mindenképpen ajánlom
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Lucie, Veseli nad Moravouflag
Értékelve: 2025. 12. 31., változat: NOTHING Ear(a) Black
Hitelesített vásárlás
teljesítmény/ár
jó hangminőség
ha nem vagy teljesen rozfrfnany, így ez egy nagyszerű választás (nekem a Xiaomi Redmi bogarakból 2 volt a pipám: D
hosszú akkumulátor-üzemidő!
a környezeti hangok elég jó csillapítása
DIZÁJN
semmi jellegzetes/rozsdás
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Tadeáš, Prahaflag
Értékelve: 2025. 12. 23., változat: NOTHING Ear(a) Black
Hitelesített vásárlás
sokáig tart feltöltve
túl érzékeny érzékelés, ha kiveszik a fülből, ha lehajolnak vagy gyorsabban mozognak, akkor kikapcsolnak.
időnként enyhe, kellemetlen hámló hangot hallani.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Anonim felhasználóflag
Értékelve: 2025. 12. 21., változat: NOTHING Ear(a) Yellow
Hitelesített vásárlás
Az árkategóriához képest ez egy robbanás, a legjobb TWS fejhallgató, ami eddig volt.
Design: A fejhallgatóknak van egy bizonyos "stílusa", amit szeretek. Minden elérhető színben stílusosan néznek ki..: )
Hang: árkategóriájában abszolút verhetetlen. Nagyon telt, tágas, eddig minden általam hallgatott zenei stílus tökéletesen szól (EDM, pop, rock. )
App: itt lehet személyre szabni sok mindent, van egy equalizer, a képesség, hogy hangsúlyozzák a basszus, csak a luxus a pénzért..: )
Szép és elég kicsi töltőtáska, de meg kell említenem a hátrányok között.
A töltőház szó szerint ujjlenyomat-ragasztó.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Jan, Opavaflag
Értékelve: 2025. 12. 18., változat: NOTHING Ear(a) Black
Hitelesített vásárlás - árösszehasonlítóból származó értékelés
A doboz kinyitása a sötétben igazi kihívás. Minden oldalán egyforma, és nincsenek megkülönböztető jelek a nyitáshoz. A zajszűrés nem nagyon működik, nincs jelentős különbség. A gombok mechanikusak és fulladoznak, a megnyomásuk inkább a véletlenről szól. Még nem sikerült 2 gyerekkesztyűt készítenem.
Remek hangzás
Tartja a fülben
Nem túl jó zajszűrés
Rövid akkumulátor-üzemidő zajszűréssel
A gombokat nehéz megnyomni
A dobozt nehéz kinyitni
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Kryštof, Loketflag
Értékelve: 2025. 12. 14., változat: NOTHING Ear(a) Yellow
Hitelesített vásárlás
térfogat (én 40-50%-ot használok)
hangminőség
nem nyomnak, szinte nem is érzem őket a fülemben, és mégis tartanak.
szuper alkalmazás
Megjelenés
valószínűleg csak amit, így a dióda a dobozon tudott színkódolni az aktuális akkumulátor állapotát, de ez tényleg egy ilyen baromság egyébként semmi
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
81 - 90 ebből 172
P-DC1-WEB10
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó