Repračík gyönyörűen játszik. Kiegyensúlyozott basszus közép- és magas hangok. Kopak, basszusgitár, haitka, billentyűs hangszerek, fúvós hangszerek szaxofonok, trombiták hangzik szép, valamint az elektronika és a funky zene. A hangszórót PC-re vettem, hogy a legtöbbet hozzam ki belőle, nem bánom, hogy majdnem78% -os hangerőn játszik, de jobban játszik, mint a Niceboy RAZE 3GURU. Van esélyem összehasonlítani, de a Razor 3GURU 24 W-os, de egyáltalán nem hangzik szépen. A gyártó mindent bele akart zsúfolni, de a fizika nem hagyja magát, nem lehet 24 W-ot belezsúfolni egy kis csészébe. A hangzás olyan, mint a dobozban nekem 50%, ezért visszaadom. JBLGO3 azért, hogy 5 óránként újra kell tölteni a zseblámpát, azt sem szeretném, bár szépen duruzsol, de nem is játszik olyan szépen tisztán. JBL extreme 1,2,3 igen, de JBL GO 2, 3 számomra nem. De hadd válassza mindenki azt, amit akar: )