Másodszorra vettem meg a konzolt. Már nem játszom annyit, így ez tökéletes számomra. És nem csak nekem. Olyan korban élünk, amikor a tükörképek minősége, a szempillák száma és a másodpercenkénti képkockák száma győz a játék minősége helyett. Én is bedőltem egy ideig ennek a "flitternek" és átálltam PC-re, ahol azonban csak a játékok poros optimalizálásával találkoztam, hogy a fogyasztókat újabb és újabb vasak vásárlására kényszerítsék a zökkenőmentes működésük érdekében. Tudd, hogy a Series S pontosan ugyanazokat a játékokat kínálja majd, mint hi-end testvére, a Series X, csak alacsonyabb felbontásban és a részletek egy része nélkül. Ez nem tűnik számomra kényszerítő oknak arra, hogy egyszer ennyi pénzt fizessek egy játékeszközért. A Playstation exkluzív AAA-címek hiányát (bár ez szubjektív) a GamePass minőségi játékok száma pótolja, ahol 2 mozijegy áráért, ill. 2 doboz cigaretta hatalmas szórakozást nyújt. Kis tároló? A 360 GB szabad hely nem sok, de 3-4 nagyobb cím még így is elfér rajta, amelyeket a befejezés után könnyen lecserélhet más címekre. Atari 800, SMS, Amiga, PSX, Gamecube, PS2, X360, PS4, PS2, X360, PS4 és most ez a kis csoda következik, és amíg a Microsoft ki nem nyírja, addig nem fogok megszabadulni tőle.