100" Hisense 100DM66E
Nagyformátumú kijelző - 4K 3840 × 2160, VA, 16:9 képarány, 8 ms válaszidő, 60Hz képfrissítési gyakoriság, Képszinkronizálás nélkül, 8bit színmélység, 500 cd/m2 fényerő, 500:1 kontraszt, HDMI és DisplayPort, WiFi, fül/fejhallgató kimenet, hangszórók, VESA, Power Delivery akár 450 W
Hozzáadás a listához
100" Hisense 100DM66E 1 697 690 Ft Pillanatnyilag nem elérhető
100" Hisense 100DM66E
Paraméterek
Összehasonlít
Képátló
100" (254 cm)
Felbontás
4K
Pontos felbontás
3840 × 2160
Konstrukció
Sík
Panel technológiája
LCD
Képátló és felbontás
Képátló
100" (254 cm)
Felbontás
4K
Pontos felbontás
3840 × 2160
Konstrukció
Sík
Panel és képernyő technológia
Panel technológiája
LCD
Panel
VA
Képfrissítési gyakoriság
60 Hz
Válaszidő
8 ms
Maximális fényerő
500 cd/m2
Natív kontraszt
Kijelző felülete
Matt
Oldalarány
Oldalarány típus
Sztenderd
Képarány
16:9
Csatlakozás
Grafikus interfész
DisplayPort, HDMI
Grafikus interfész szabványok
HDMI 2.0
Audio interfész
Fejhallgató bemenet
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
USB 2.0
1 ×
USB 3.2 Gen 1
Bluetooth
Bluetooth v5.1
USB
2 ×
Színlefedettség
Adobe RGB
65,7 %
sRGB
90 %
Szín
Szín
Fekete
Méretek és tömeg
Szélesség
Magasság
Mélység
8,65 cm
Tömeg
58,7 kg
VESA felfüggesztés
Aljzat típusa
Aljzat kompatibilitás (ország)
Energia specifikációk
Energiahatékonysági osztály SDR esetén
G
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén
396 kWh/1000 óra
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén
399 kWh/1000 óra
Energiahatékonysági osztály HDR esetén
G
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 100" Hisense 100DM66E
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 100" Hisense 100DM66E
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 100" Hisense 100DM66E
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 100" Hisense 100DM66E
P-DC1-WEB25
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő