24" Philips 24B2D5300
Monitor - IPS, Full HD, 1920 × 1080 (16:9), 120 Hz, tükröződésmentes kijelző, 6 bit, 0,4 ms, Adaptive-Sync, Power Delivery max. 65 W, HDMI és USB-C, USB-C interfész
Hozzáadás a listához
24" Philips 24B2D5300 152 040 Ft Pillanatnyilag nem elérhető
24" Philips 24B2D5300
Paraméterek
Összehasonlít
Képátló
24" (60,96 cm)
Felbontás
Full HD
Pontos felbontás
1920 × 1080
Konstrukció
Sík
Panel technológiája
LCD
Képátló és felbontás
Képátló
24" (60,96 cm)
Felbontás
Full HD
Pontos felbontás
1920 × 1080
Konstrukció
Sík
Panel és képernyő technológia
Panel technológiája
LCD
Panel
IPS
Képfrissítési gyakoriság
120 Hz
Válaszidő
0,4 ms
Maximális fényerő
300 cd/m2
Natív kontraszt
Kijelző felülete
Tükröződésmentes
Képfrissítési technológia
Adaptive-Sync
Oldalarány
Oldalarány típus
Sztenderd
Képarány
16:9
Csatlakozás
Grafikus interfész
HDMI, USB-C
Grafikus interfész szabványok
HDMI 1.4
Adat interfész
USB-C
Adatinterfész szabványok
USB 3.2 Gen 1
Audio interfész
Fejhallgató bemenet
HDMI
2 ×
USB-C
2 ×
USB 3.2 Gen 1
4 ×
Színlefedettség
Adobe RGB
72 %
sRGB
100 %
Tulajdonságok és funkciók
Tulajdonságok
Dönthető
Maximális Power Delivery teljesítmény
65 W
Szín
Szín
Fekete
Méretek és tömeg
Szélesség
54,1 cm
Magasság
41,3 cm
Mélység
12,7 cm
Tömeg
5,32 kg
Csomagolás
Kábelek a csomagban
Aljzat típusa
Aljzat kompatibilitás (ország)
Energia specifikációk
Energiahatékonysági osztály SDR esetén
D
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén
23 kWh/1000 óra
Több paraméter
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: 24" Philips 24B2D5300
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" Philips 24B2D5300
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 24" Philips 24B2D5300
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" Philips 24B2D5300
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" Philips 24B2D5300
P-DC1-WEB20
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő