43" Thomson 43QG7C14
4.6 35 ratings
Television - SMART QLED, 109cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, WiFi, Bluetooth, Google Assistant, Google TV, VESA 200×200, 16 W speaker(s), Dolby Atmos, F
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
43" Thomson 43QG7C14 119,690 Ft Unsealed - in stock 2 pcs
Buy
43" Thomson 43QG7C14
43" Thomson 43QG7C14 is an almost new item, in perfect condition, and comes with a full warranty. However, someone opened the original packaging before you. Why? It could have been an unwanted gift. For detailed information, click here.
Specifications
Compare
Diagonal
43 " (109.22 cm)
Display resolution
3840 × 2160 px
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
144 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
43 " (109.22 cm)
Display resolution
3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
144 Hz
Technology
QLED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Google TV
Application
Czech apps
Oneplay
Voice assistant compatibility
Google Assistant
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Audio-video connectors
HDMI 2.0, HDMI 2.1
Total number of HDMI ports
4 ×
Number of HDMI 2.1 ports
2 ×
Number of HDMI 2.0 ports
2 ×
Audio connectors
Headphone output (AUX)
Data and system connectors
LAN (RJ-45), USB
Total number of USB ports
3 ×
Charging options
AC 220-240V
Dimensions and weight
TV width
95.7 cm
TV height
58.7 cm
TV depth
28.1 cm
TV weight
10 kg
Height without stand
55.6 cm
Depth without stand
8.9 cm
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
16 W
Audio formats
Dolby Atmos
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
50 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
51 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
F
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 43" Thomson 43QG7C14
P-DC1-WEB15
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ