55" Samsung QE55S90H
Televízió - OLED, 139 cm képernyő, 4K Ultra HD, 100/120 Hz (165 Hz gamer módban), matt kijelző, DVB-T2/S2/C, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, gamer mód, hangvezérlés, Oneplay, YouTube, Netflix, Spotify, Disney+, HBO Max, VESA 300×200, 40W hangszóró, DTS Digital Surround, Dolby Atmos, 2026 évjárat, SMART - Tizen
Vásárolj gyorsabban, majd vedd át a rendelésed egy AlzaBoxban vagy az egyik boltunkban.
Termékfigyelő
Hozzáadás a listához
55" Samsung QE55S90H 759 990 Ft Várható időpont: június 2026
Vásárlás
Az előrendelés előnyei:
  • Az előrendelést jogodban áll bármikor indok nélkül törölni.
  • Garancia - Garantáltan a lehető legrövidebb idő alatt kapod meg a terméket.
55" Samsung QE55S90H
  • Paraméterek
    Összehasonlít
    Képátló
    55 " (139,7 cm)
    Maximális felbontás
    3840 × 2160
    Képfrissítési frekvencia
    100 / 120 Hz
    Max. képfrissítési frekvencia 4K gamer módban
    165 Hz
    Képátló és felbontás
    Képátló
    55 " (139,7 cm)
    Maximális felbontás
    3840 × 2160
    Kijelző
    Képfrissítési frekvencia
    100 / 120 Hz
    165 Hz
    Technológia
    OLED
    Háttérvilágítás
    Direct
    Képernyő felülete
    Matt
    Operációs rendszer
    Operációs rendszer
    Tizen
    Felület nyelve
    Cseh, magyar, Német, Szlovák
    Évjárat
    Évjárat
    Alkalmazás
    Globális alkalmazások
    Cseh alkalmazás
    Szlovák alkalmazás
    Magyar alkalmazás
    AntikTV
    Kompatibilitás hangasszisztenssel
    Bixby
    Televízió funkciói
    Multimédiás funkciók
    PIP (Kép a képben)
    Játék jellemzői
    AMD FreeSync Premium Pro, Gamer mód
    Csatlakozás
    Vezeték nélküli kapcsolat
    Bluetooth, WiFi
    Wifi szabványok
    WiFi 6e
    Audio-video csatlakozók
    HDMI s eARC
    HDMI-csatlakozók száma összesen
    4 ×
    HDMI 2.1 csatlakozók száma
    4 ×
    Adat- és rendszercsatlakozók
    CI+, USB
    USB-k száma összesen
    2 ×
    Tápellátás
    AC 220-240V
    Méretek és tömeg
    TV szélessége
    TV magassága
    TV mélysége
    3,99 cm
    TV tömege
    14,6 kg
    Magasság talp nélkül
    Mélység talp nélkül
    3,99 cm
    Talapzat szélessége/lábak közötti távolság
    36,6 cm
    Csomagolás szélessége
    Csomagolás magassága
    83,2 cm
    Csomagolás mélysége
    15,3 cm
    Csomagolás tömege
    21,4 kg
    VESA felfüggesztés
    Szín
    Szín
    Ezüst, Fekete
    Csomag tartalma
    Távirányítót tartalmaz
    Intelligens napelemes töltéssel
    Csomag tartalma
    Levehető állvány
    Energia specifikációk
    Energiahatékonysági osztály SDR esetén
    F
    Fogyasztás készenléti üzemmódban
    0,5 W
    Maximális fogyasztás
    380 W
    Általános fogyasztás
    76 W
    Több paraméter
    Megjegyzés:
    Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
    Kiegészítők: 55" Samsung QE55S90H
    Összefüggő kategóriák
    Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 55" Samsung QE55S90H
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 55" Samsung QE55S90H
    Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" Samsung QE55S90H
    Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" Samsung QE55S90H
    P-DC1-WEB20
    30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
    3 millió megrendelés évente
    a vásárlók 98% visszatérő