65" Samsung QE65QN990F
5 2 értékelés
Televízió – SMART, Neo QLED, Mini LED, 165 cm-es képátló, 8K Ultra HD, 100/120 Hz (240 Hz – gamer módban), HDR10+, helyi fényerőszabályozás, matt kijelző, DVB-T2/S2/C, 5× HDMI, 3× USB, Bluetooth, DLNA, gamer mód, hangvezérlés, Apple Airplay 2, Tizen, Oneplay, VESA 400×300, 90 W hangszóró, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, G energiaosztály
65" Samsung QE65QN990F
  • Paraméterek
    Energiahatékonysági osztály SDR esetén
    G
    Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén
    112 kWh/1000 óra
    Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén
    365 kWh/1000 óra
    Energiahatékonysági osztály HDR esetén
    G
    Fogyasztás készenléti üzemmódban
    0,5 W
    Aljzat típusa
    Aljzat kompatibilitás (ország)
    Energia specifikációk
    112 kWh/1000 óra
    365 kWh/1000 óra
    0,5 W
    Maximális fogyasztás
    335 W
    Általános fogyasztás
    112 W
    Képátló és felbontás
    Képátló
    65 " (165,1 cm)
    Maximális felbontás
    7680 × 4320
    Kijelző
    Képfrissítési frekvencia
    100 / 120 Hz
    Max. képfrissítési frekvencia 4K gamer módban
    240 Hz
    Technológia
    Mini LED
    Háttérvilágítás
    Mini LED
    Képernyő felülete
    Matt
    Felület nyelve
    Angol, Cseh, Francia, magyar, Német, Olasz, Spanyol, Szlovák
    Évjárat
    Évjárat
    2025
    Alkalmazás
    Globális alkalmazások
    Amazon Prime Video, Disney+, HBO Max, NETFLIX, Rakuten TV, Telekom TV
    Játék jellemzői
    AMD FreeSync Premium Pro, Gamer mód, Ideal for PlayStation 5, VRR (Variable Refresh Rate)
    Csatlakozás
    Vezeték nélküli kapcsolat
    Apple AirPlay2, Bluetooth, DLNA
    Wifi szabványok
    WiFi 6
    Audio-video csatlakozók
    HDMI 2.1
    HDMI-csatlakozók száma összesen
    5 ×
    HDMI 2.1 csatlakozók száma
    5 ×
    Audio csatlakozók
    Digitális optikai kimenet
    Adat- és rendszercsatlakozók
    CI+ 1.4, LAN (RJ-45), USB, USB-C
    USB-k száma összesen
    3 ×
    TV szélessége
    143,35 cm
    TV tömege
    30,2 kg
    Magasság talp nélkül
    Mélység talp nélkül
    1,29 cm
    Talapzat szélessége/lábak közötti távolság
    37 cm
    Szín
    Fekete
    Csomag tartalma
    Levehető állvány, One Connect box
    Kiegészítők: 65" Samsung QE65QN990F
    Összefüggő kategóriák
    P-DC1-WEB05
    30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
    3 millió megrendelés évente
    a vásárlók 98% visszatérő