65" Samsung UE65M80H
Televízió
Hozzáadás a listához
65" Samsung UE65M80H 341 990 Ft Várható időpont: június 2026
65" Samsung UE65M80H
    Képátló
    65 " (165,1 cm)
    Képfrissítési frekvencia
    100 / 120 Hz
    Max. képfrissítési frekvencia 4K gamer módban
    144 Hz
    Képátló és felbontás
    Képátló
    65 " (165,1 cm)
    Képfrissítési frekvencia
    100 / 120 Hz
    144 Hz
    Technológia
    Mini LED
    Háttérvilágítás
    Mini LED
    TV tömege
    14 kg
    Csomagolás tömege
    19,8 kg
    Szín
    Fekete
    Csomag tartalma
    Távirányítót tartalmaz
    Intelligens hangvezérléssel
    D
    Fogyasztás készenléti üzemmódban
    0,5 W
    Maximális fogyasztás
    170 W
    Általános fogyasztás
    65 W
    Kiegészítők: 65" Samsung UE65M80H
    Összefüggő kategóriák
    Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung UE65M80H
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung UE65M80H
    Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung UE65M80H
    Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung UE65M80H
    P-DC1-WEB25
    30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
    3 millió megrendelés évente
    a vásárlók 98% visszatérő