65" Samsung UE65U8072H
Televízió - LED, 165 cm képernyő, 4K Ultra HD, 50/60 Hz, DVB-T2/S2/C, 1× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, gamer mód, hangvezérlés, Oneplay, YouTube, Netflix, Spotify, Disney+, HBO Max, VESA 200×200, 20W hangszóró, DTS Digital Surround, 2026 évjárat, SMART - Tizen
Hozzáadás a listához
65" Samsung UE65U8072H 284 990 Ft Várható időpont: június 2026
65" Samsung UE65U8072H
    Képátló
    65 " (165,1 cm)
    Képfrissítési frekvencia
    50 / 60 Hz
    Technológia
    LED
    Képátló és felbontás
    Képátló
    65 " (165,1 cm)
    Képfrissítési frekvencia
    50 / 60 Hz
    Technológia
    LED
    Háttérvilágítás
    Direct
    TV tömege
    14,1 kg
    Csomagolás mélysége
    14,2 cm
    Csomagolás tömege
    20 kg
    Szín
    Ezüst, Fekete
    Csomag tartalma
    Távirányítót tartalmaz
    Smart
    F
    Fogyasztás készenléti üzemmódban
    0,5 W
    Maximális fogyasztás
    170 W
    Általános fogyasztás
    102 W
    Kiegészítők: 65" Samsung UE65U8072H
    Összefüggő kategóriák
    Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung UE65U8072H
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung UE65U8072H
    Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung UE65U8072H
    Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung UE65U8072H
    P-DC1-WEB05
    30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
    3 millió megrendelés évente
    a vásárlók 98% visszatérő