75" Samsung UE75M80H
Television - SMART, 191cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Mini LED, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 1× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 400×300, 20 W speaker(s), DTS Digital Surround, D
Add to list
75" Samsung UE75M80H 531,990 Ft Expected June 2026
75" Samsung UE75M80H
Diagonal
75 " (190.5 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
144 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
75 " (190.5 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
144 Hz
Technology
Mini LED
Backlight
Mini LED
TV height
TV depth
7.7 cm
TV weight
22.1 kg
Height without stand
Depth without stand
7.7 cm
Package weight
30.5 kg
Colour
Black
Package contents
Control in package
Smart with voice control
Energy efficiency class in SDR mode
D
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
220 W
Typical power consumption
83 W
There are no posts in this discussion.
Accessories for 75" Samsung UE75M80H
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 75" Samsung UE75M80H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 75" Samsung UE75M80H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 75" Samsung UE75M80H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 75" Samsung UE75M80H
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ