Tisztelt Alza!
Kérdésem, hogy hány készülékre tud küldeni információt a kamera?
Milyen módja van annak, hogy visszanézzünk felvételt? Ki kell venni az SD kártyát? Vagy lehet telefonról is? Kell ehhez WIFI?
Tehát egy SIM kártyával működik az adatátadás?
Ujlaki István
Tisztelt Alza!
Kérdésem, hogy hány készülékre tud küldeni információt a kamera?
Milyen módja van annak, hogy visszanézzünk felvételt? Ki kell venni az SD kártyát? Vagy lehet telefonról is? Kell ehhez WIFI?
Tehát egy SIM kártyával működik az adatátadás?
Ujlaki István