Próbáld ki a sütijeinket Mi, az Alza.hu Kft., azonosítószám: 27082440, sütiket és egyéb adatokat használunk a weboldal működésének biztosítása érdekében, valamint az Ön hozzájárulásával többek között a hirdetések és weboldalaink tartalmának személyre szabására. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
Alzak icon
Termékkatalógus

ASUS ROG SPATHA X

4,6 51 értékelés
Gamer egér - vezeték nélküli, jobbkezeseknek, optikai, csatlakozás módja USB, Li-Pol (újratölthető akkumulátor) elem, 19000 DPI érzékenység, 12 gombos, hagyományos görgő, kattintás élettartam (kattintások száma) 70M, RGB háttérvilágítás, kábel hossza 2 m, vezeték nélküli USB vevőegység a csomag része, mérete 4,5 × 8,9 × 13,7 cm (Ma×Sz×Mé), tömege 0,168 kg
Kiterjesztett garancia +1 év 4 470 Ft
Azonnali csere garancia 7 270 Ft
60 napos áruvisszaküldési lehetőség 3 910 Ft
55 890 Ft
Vásárolj gyorsabban, majd vedd át a rendelésed egy AlzaBoxban vagy az egyik boltunkban.
Hozzáadás a listához

ASUS ROG SPATHA X


Paraméterek

Egér interfész

Egér interfész
USB

Egér használata

Típus
Gamer
Felhasználási mód szerint
Jobbkezeseknek

Kompatibilitás

Kompatibilitás
Windows 10

Egyéb jellemzők

Kábel hosszúsága
2 m

Méret & súly

Szélesség
8,9 cm
Magasság
4,5 cm
Mélység
13,7 cm
Tömeg
0,17 kg

Szín

Szín
Fekete

Töltés // EU irányelv

Max. tápellátási teljesítmény
2,75 W
Adapter mellékelve
Töltő nélkül
Több paraméter

ASUS Magyarország Kft., 1075 Budapest Wesselényi u. 16., [email protected], +36 1 505 4561, https://eu-rma.asus.com/hu/info/contact?utm_source=chatgpt.com


Az ASUS a tajvani gazdaság növekedésének szimbóluma. A cég kezdete 1989. április 2-ig nyúlik vissza, amikor az alaplapok kis gyártójaként néhány alkalmazottal kezdte munkáját. Ma az Asus világszerte több mint 12500 alkalmazottat foglalkoztat.


Az ASUS termékei az információtechnológiai piac minden szektorában megtalálhatók. A cég asztali számítógépekre, laptopokra, telefonokra, optikai meghajtókra és komponensekre összpontosít. Az alaplapok gyártásánál a cég ma már meghatározó szereplő, megdöbbentő 40%-os piaci részesedéssel.

Megjegyzés:

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Kérdések és válaszok: ASUS ROG SPATHA X
Kiegészítők: ASUS ROG SPATHA X

Összefüggő kategóriák

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si ASUS ROG SPATHA X
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si ASUS ROG SPATHA X
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte ASUS ROG SPATHA X Gaming Mouse
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte ASUS ROG SPATHA X Gaming Mouse
P-DC1-WEB25
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó