Leggyorsabb kiszállítás karácsonyig:
Személyes átvétel az üzletben
Alzaboxok
Személyes átvétel a partnereink átvételi pontjain
Házhozszállítás

0-2 nap
1-2 nap 1-3 nap
1-3 nap

Hálózati kiegészítők TP-Link

Termékkatalógus
Ár
-
Elérhetőség
Termék állapota

Amennyiben az általad választott Hálózati kiegészítők TP-Link termék készleten van, akár a rendelés napján ki tudjuk szállítani. Budapesti áruházunkban 5 percen belül személyesen át tudunk adni bármit, számos raktáron lévő termékünk közül. Válaszd ki és rendeld meg a terméket akár az Alza mobil alkalmazás segítségével és szállíttasd házhoz vagy vedd át a mindig rendelkezésre álló Alzabox-ból. Kíváncsi vagy, miért éri meg az Alza.hu-n vásárolni?

Tovább

Eladó Hálózati kiegészítők TP-Link - néhány jó ok, miért az Alza.hu-n vásárolj

  • A raktáron lévő Hálózati kiegészítők TP-Link termékeket már a megrendelés napján ki tudjuk szállítani. Hétvégén is kiszállítunk - az AlzaExpres szolgáltatásunk működik és az Alzaboxok is a nap 24 órájában elérhetőek.
  • Átvételi lehetőséget biztosítunk budapesti bemutatótermünkben és országszerte az Alzaboxok és a Foxpost átvételi pontok segítségével.
  • Széles termékválasztékkal és kiegészítő szolgáltatásokkal állunk rendelkezésedre.
  • Számos fizetési lehetőséget kínálunk, a különböző érintésmentes megoldásoktól kezdve a kriptovalutáig bezáródva.
  • 10 000 Ft értékhatárig a helyszínen rendezzük termékekkel kapcsolatos panaszaidat.
  • Tanácsra van szükséged? Ügyfélszolgálatunk a hét minden napján segíteni tud, reggel 8-tól este 8-ig.
  • Az összes szükséges termékinformációt megtalálod nálunk. Néhány az ügyfelek értékeléseit is tartalmazza, amely megkönnyíti a választást. Újabban már a termékek reklamáltsági aránya is feltüntetésre került.

Hálózati kiegészítők TP-Link vásárlás - mire érdemes figyelni?

Ha Hálózati kiegészítők TP-Link vásárlása előtt állsz, itt van néhány szempont, amely segít kiválasztani a megfelelő terméket. A bal menüben kihasználhatod a paraméteres szűrő eszközt, így leszűkítheted a kínálatot a saját igényeidnek megfelelően. Emellett ajánljuk még a közkedveltség és az ár szerinti sorba rendezést is.

Hálózati kiegészítők TP-Link – megbízhatóság az első helyen

A reklamációs arány egy érdekes tényező, amely befolyásolhatja a választást. Ez ugyanis megmutatja, hogy az általad választott, Hálózati kiegészítők TP-Link kategóriában szereplő termék megbízható-e.

A leírás elrejtése

Legtöbbet eladott

1.
TP-Link TL-POE160S Szállításra kész > 10 db és 2 átvevőhelyen
Injektor - POE injektor, gigabites, 30 W (48VDC) 802.3af/at
6 480 Ft

2.
TP-Link TL-SM321A-2 Szállításra kész > 10 db
Modul - WDM 1,25 Gbps SFP modul, single mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC / UPC, 2km
5 490 Ft

3.
TP-LINK TL-POE10R Szállításra kész > 10 db
Elosztó - modul POE (Power Over Ethernet) fogadására, 5/12V, tápellátás maximum 100 méterig
5 470 Ft

36 termék
TP-LINK TL-POE150S
Injektor - további modul PoE-hez (Power Over Ethernet), 5/12V, Tápellátás akár 100 méterig

8 890 Ft
Átvehető: ma 6:40-tól
Szállításra kész > 10 db
Termékkód: TP795b
TP-LINK TL-SM311LM
Modul - MiniGBIC / SFP 1000Base MM (LC)

7 590 Ft
Átvehető: ma 8:00-tól
Szállításra kész > 10 db
Termékkód: TP810b
TP-LINK TL-POE4824G
Injektor - 48 V-os passzív PoE támogatás, energiaigények automatikus meghatározása, kényelmes falra szerelhető kialakítás, gigabites sebesség támogatása, Plug-and-Play - nincs szükség konfigurálásra

7 990 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Szállításra kész 5 db
Termékkód: TP795b1
TP-LINK TL-POE10R
Elosztó - modul POE (Power Over Ethernet) fogadására, 5/12V, tápellátás maximum 100 méterig

Szuper ár
5 470 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Szállításra kész > 10 db
Termékkód: TP795
TP-Link TL-POE160S
Injektor - POE injektor, gigabites, 30 W (48VDC) 802.3af/at

6 480 Ft
Átvehető: ma 6:40-tól
Szállításra kész > 10 db
Termékkód: TpLNk21t39
TP-Link TL-SM321A-2
Modul - WDM 1,25 Gbps SFP modul, single mode, TX 1550nm / RX 1310nm, LC / UPC, 2km

5 490 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Szállításra kész > 10 db
Termékkód: TpLNk21t33
TP-Link TL-POE2412G
Injektor - POE passzív injektor, gigabites, 12 W (24VDC)

Leárazás -9 %
5 290 Ft 5 790 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Szállításra kész > 10 db
Termékkód: TpLNk21t53
TP-LINK MC200CM
Média konverter -

14 670 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607h
TP-LINK MC100CM
Média konverter -

10 080 Ft
Átvehető: holnap 18:30-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607f3
TP-LINK TL-POE10R
Elosztó - modul POE (Power Over Ethernet) fogadására, 5/12V, tápellátás maximum 100 méterig

6 540 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP795
TP-LINK TL-SM311LM
Modul - MiniGBIC / SFP 1000Base MM (LC)

7 060 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP810b
TP-LINK TL-SM321B
Modul - MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

4 870 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP811b
TP-Link TL-FC111B-20
Média konverter -

5 530 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t52
TP-Link TL-POE2412G
Injektor - POE passzív injektor, gigabites, 12 W (24VDC)

5 230 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t53
TP-Link TL-FC111A-20
Média konverter -

5 680 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t51
TP-Link TL-FC311A-2
Média konverter -

8 770 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TpLNk21t49
TP-Link TL-FC111A-20
Média konverter -

5 170 Ft
Átvehető: holnap 18:30-tól
Újszerű raktáron
Termékkód: TpLNk21t51
TP-Link TL-POE2412G
Injektor - POE passzív injektor, gigabites, 12 W (24VDC)

4 740 Ft
Átvehető: holnap 18:30-tól
Újszerű raktáron
Termékkód: TpLNk21t53
TP-LINK MC220L
Média konverter -

9 090 Ft
Átvehető: ma 8:00-tól
Szállításra kész > 10 db
Termékkód: TP607f
TP-LINK MC210CS
Média konverter -

Leárazás -11 %
13 980 Ft 15 790 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Szállításra kész > 5 db
Termékkód: TP607i
TP-LINK TL-SM321B
Modul - MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

5 990 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Szállításra kész > 5 db
Termékkód: TP811b
TP-LINK TL-SM321A
Modul - MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km

8 590 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Szállításra kész 4 db
Termékkód: TP811
TP-LINK MC200CM
Média konverter -

15 590 Ft
Átvehető: ma 18:30-tól
Szállításra kész > 5 db
Termékkód: TP607h
TP-LINK TL-SM311LS
Modul - MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC)

6 890 Ft
Átvehető: holnap 18:30-tól
Szállításra kész > 10 db
Termékkód: TP810

Hálózati kiegészítők TP-Link

P-DC1-WEB34
28 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket
Az Ön adatainak védelme fontos számunkra Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
További információ Kevesebb információ