0,17 perc
90 perc
-
Szűrés

Hogy megvédd elektronikus eszközeidet egy hirtelen áramkimaradás esetén, szükséged van egy szünetmentes tápegység beszerzésére? Vagy inkább egy megbízható túlfeszültség védőre vágysz, amely hosszabbítóként is használható? Itt bemutatjuk neked ezeket a védőelemeket, és segítünk választani. Olvass tovább, és közelebb kerülsz a megfelelő szünetmentes táp kiválasztásához.

Tovább

Klasszikus szünetmentes tápegységek vagy UPS

A szünetmentes tápegységek UPS arra szolgálnak, hogy váratlan áramkimaradás esetén biztosítsák a fontos berendezések áramellátását. A hardverek túlfeszültség-védelmeként is szolgál az elektromos hálózatban fellépő feszültségcsúcsok esetén. A szünetmentes tápegységek akár 4500 watt teljesítményt is biztosítanak, és tökéletesen alkalmasak kisvállalkozások vagy irodák számára.

A klasszikus szünetmentes tápegység UPS stabilizált tartalék tápegységként is kiválóan használható a számítógéphez, megvédi az éppen folyamatban lévő munkát áramkimaradás esetén.

Rackbe szerelhető szünetmentes tápegységek vagy UPS-állványok

A Rack UPS -eket kifejezetten nagyvállalatok és ipari vállalkozások számára tervezték. A hagyományos szünetmentes tápegységek jellemzőivel rendelkeznek, de szabványos rack-beépítési rendszert kínálnak. Ez lehetővé teszi a szünetmentes tápegységek és az elektronika egyszerű és hatékony csatlakoztatását. Leggyakrabban Rack UPS 1U, Rack UPS 2U és Rack UPS 3U méretben állnak rendelkezésre.

Rack UPS

Ez például egy rackbe szerelhető UPS, amely készen áll az állványba való beszerelésre.

A szünetmentes tápegységek tápellátásának módjai

A szünetmentes tápegységek bizonyos fokú megkülönböztetése érdekében létrehozták az IEC 62040-3 nemzetközi szabványt. Ez három osztályba sorolja az UPS-eket a kimeneti feszültségek és frekvenciák bemeneti paraméterektől való függése alapján. Ezen fő szünetmentes táp típusoknak köszönhetően számos rendszer áll a felhasználók rendelkezésére, amelyek számos alkalmazáshoz illeszkednek.

• Az offline rendszerek, amelyeket néha készenléti és rövidítve VFD-nek is neveznek, két üzemmódban működnek. Nagy hatékonysággal rendelkeznek, és a mentési idő általában több tíz perc.
  • A line interaktív szünetmentes táp rendszer, rövidítve VI, leggyakrabban 0,5 és 5 kVA közötti teljesítményeknél használatos. Ennek az elrendezésnek gyakran része egy csapolással ellátott autotranszformátor.
  • Az on-line kettős konverziós szünetmentes táp kétszer dolgozza fel a feszültséget, és ennek ellenére hálózati frekvenciától független. Ezt VFI-nek nevezik, és legnagyobb előnye a kimeneti feszültség minősége.

i

Nem működik a szünetmentes tápegység, mert rossz az akkumulátora? Nem kell újat vásárolnod! Nézd meg a szünetmentes tápegység akkumulátorok kínálatunkat, amelyek megbízhatóan megoldják a problémádat. A vásárlás előtt azonban még ellenőrizd, az akkumulátor kompatibilitását a szünetmentes tápegységgel.

Mekkora teljesítményű legyen a szünetmentes tápegység?

A szünetmentes tápegység teljesítménye elsősorban attól függ, hogy mire szeretnéd használni. Egy otthoni számítógéphez, amelyhez a szokásos tartozékok vannak csatlakoztatva, általában elegendő egy 500 W körüli teljesítményű szünetmentes tápegység, ha azonban egy irodába vagy más nagyobb helyiségbe, ahol több eszköz van, akkor nagyobb teljesítményű modellekre lesz szükséged.

A túlfeszültség elleni védelem elengedhetetlen

A túlfeszültség elleni védelem arra szolgál, hogy megvédje az elektronikát az elektromos hálózatban fellépő hirtelen áramkimaradásoktól, amelyek egy meghibásodás vagy villámcsapás miatt keletkeznek. A túlfeszültségvédő általában több konnektorral és akár 3 méteres kábellel rendelkezik, így hosszabbítóként is használhatod. Ennek eredményeképpen több készüléket is csatlakoztathatsz egy helyen.

Bővítőkártyára vagy szerelőkészletre van szükséged az UPS-edhez? A szünetmentes tápegység tartozékok, nálunk is kaphatóak.

A leírás elrejtése
Hasznosnak találtad ezt az információt?
Ez az űrlap csak a fenti leírásban található információk értékelésére szolgál.
Ha kérdésed van a termékekkel, szolgáltatásokkal, szállítással, vagy egyéb ügyekkel kapcsolatban, keresd fel ügyfélszolgálatunkat.
Mit javíthatnánk benne? Hiányolsz valamit? Valami rosszul van feltüntetve? Oszd meg velünk.
409 termék
Legrand UPS Keor SPE Rack 1U 1500VA
Szünetmentes tápegység - rack UPS, valóságos/látszólagos teljesítmény 1050 W / 1500 VA, 1U rackhoz tervezve, line interactive, 1×IEC Jumpers, 8×IEC 320 C13, USB és RS-232, 98% hatékonyság 100%-os leterheltségnél, LCD kijelző és AVR, méretek 44 × 440 × 440 mm (H×Sz×Mé), tömege 16,9 kg
259 390 Ft
Kérés esetén megrendeljük
Termékkód: LEG23_03
Legrand UPS Keor SPE Rack/Tower 2U 1000VA
Szünetmentes tápegység - rack UPS, valóságos/látszólagos teljesítmény 800 W / 1000 VA, 2U rackhoz tervezve, line interactive, 1×IEC Jumpers, 8×IEC 320 C13, USB és RS-232, 98% hatékonyság 100%-os leterheltségnél, LCD kijelző, függőleges vagy vízszintes helyzeti lehetőség és AVR, méretek 88 × 440 × 557 mm (H×Sz×Mé), tömege 16,8 kg
191 790 Ft
Termékkód: LEG23_04
Legrand UPS Keor SPE Rack/Tower 3U 2200VA - Szünetmentes tápegység Ingyenes
szállítás boltjainkba
Legrand UPS Keor SPE Rack/Tower 3U 2200VA
Szünetmentes tápegység - rack UPS, valóságos/látszólagos teljesítmény 1980 W / 2200 VA, 3U rackhoz tervezve, line interactive, 1×IEC Jumpers, 1×IEC 320 C19, 8×IEC 320 C13, USB és RS-232, 98% hatékonyság 100%-os leterheltségnél, LCD kijelző, függőleges vagy vízszintes helyzeti lehetőség és AVR, méretek 132 × 440 × 500 mm (H×Sz×Mé), tömege 28,3 kg
Legrand UPS Keor SPE Rack 1U 750VA
Szünetmentes tápegység - rack UPS, valóságos/látszólagos teljesítmény 525 W / 750 VA, 1U rackhoz tervezve, line interactive, 1×IEC Jumpers, 5×IEC 320 C13, USB és RS-232, 98% hatékonyság 100%-os leterheltségnél, AVR, méretek 44 × 440 × 513 mm (H×Sz×Mé), tömege 13,5 kg
163 590 Ft
Termékkód: LEG23_01
Horus Plus 1000
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 1 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 5,5 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 600 W / 1000 VA, line interactive, 4×Schuko, RJ-45 Adathálózati védelem, RJ-11 Telefonhálózati védelem és USB, LCD kijelző és AVR, méretek 182 × 130 × 320 mm (H×Sz×Mé), tömege 7,8 kg
41 590 Ft
Termékkód: njoy23_046
nJoy Horus Plus 1500
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, valóságos/látszólagos teljesítmény 900 W / 1500 VA, line interactive, 4×Schuko, RJ-45 Adathálózati védelem és RJ-11 Telefonhálózati védelem, 95% hatékonyság 100%-os leterheltségnél, 97% hatékonyság 50%-os leterheltségnél, USB a töltéshez és LCD kijelző, méretek 182 × 130 × 320 mm (H×Sz×Mé), tömege 9,9 kg
52 890 Ft
Termékkód: njoy23_047
nJoy Keen 800
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 1 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 3 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 480 W / 800 VA, line interactive, 2×Schuko, AVR, méretek 165 × 87 × 276 mm (H×Sz×Mé), tömege 4,4 kg
23 290 Ft
Termékkód: njoy23_036
nJoy Keen 1500
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 1 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 8 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 900 W / 1500 VA, line interactive, 4×Schuko, RJ-45 Adathálózati védelem és RJ-11 Telefonhálózati védelem, 95% hatékonyság 100%-os leterheltségnél, 97% hatékonyság 50%-os leterheltségnél, USB a töltéshez, keret szélessége 86 mm, méretek 178 × 148 × 298 mm (H×Sz×Mé), tömege 9,2 kg
nJoy Aster 6KT
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, valóságos/látszólagos teljesítmény 5400 W / 6000 VA, online dupla konverziós, USB és RS-232, LCD kijelző, méretek 702 × 412 × 196 mm (H×Sz×Mé), tömege 54 kg
315 790 Ft
Termékkód: njoy23_021
nJoy Balder 2000
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 12 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 2000 W / 2000 VA, 2U rackhoz tervezve, online dupla konverziós, 8×IEC 320 C13, USB és RS-232, 97% hatékonyság 100%-os leterheltségnél, LCD kijelző és függőleges vagy vízszintes helyzeti lehetőség, méretek 88 × 438 × 630 mm (H×Sz×Mé), tömege 23,3 kg
288 390 Ft
Termékkód: njoy23_025
nJoy Balder 1500
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 3 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 11 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 1500 W / 1500 VA, 2U rackhoz tervezve, online dupla konverziós, 8×IEC 320 C13, RJ-45 Adathálózati védelem, USB és RS-232, LCD kijelző és függőleges vagy vízszintes helyzeti lehetőség, méretek 88 × 438 × 410 mm (H×Sz×Mé), tömege 15,5 kg
216 690 Ft
Termékkód: njoy23_024
nJoy Aster 10KT - Szünetmentes tápegység Ingyenes
nJoy Aster 10KT
Szünetmentes tápegység - rack UPS, valóságos/látszólagos teljesítmény 9000 W / 10000 VA, 2U rackhoz tervezve, online dupla konverziós, LCD kijelző és függőleges vagy vízszintes helyzeti lehetőség, méretek 702 × 412 × 196 mm (H×Sz×Mé), tömege 63,5 kg
381 090 Ft
Termékkód: njoy23_022
nJoy Aster 3K
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 3,33 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 11,02 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 2700 W / 3000 VA, 2U rackhoz tervezve, online dupla konverziós, 1×IEC 320 C19, 8×IEC 320 C13, USB és RS-232, LCD kijelző, méretek 88 × 610 × 438 mm (H×Sz×Mé), tömege 26 kg
236 390 Ft
Termékkód: njoy23_020
nJoy Aster 2K
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 4,5 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 12,07 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 1800 W / 2000 VA, 2U rackhoz tervezve, online dupla konverziós, 8×IEC 320 C13, USB és RS-232, LCD kijelző, méretek 88 × 610 × 438 mm (H×Sz×Mé), tömege 23,1 kg
210 390 Ft
Termékkód: njoy23_019
nJoy Aster 1K
132 290 Ft
Termékkód: njoy23_018
nJoy Argus 3000
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 2 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 7,5 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 1800 W / 3000 VA, 2U rackhoz tervezve, line interactive, 8×IEC 320 C13, RJ-45 Adathálózati védelem, USB és RS-232, LCD kijelző és AVR, méretek 88 × 438 × 400 mm (H×Sz×Mé), tömege 23,6 kg
198 990 Ft
Termékkód: njoy23_017
Aten Pro 3000
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 3 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 10 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 2700 W / 3000 VA, online dupla konverziós, 4×Schuko, USB és RS-232, LCD kijelző, méretek 318 × 190 × 421 mm (H×Sz×Mé), tömege 27,6 kg
213 690 Ft
Termékkód: njoy23_011
nJoy Argus 1200
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 3 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 11,5 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 720 W / 1200 VA, 2U rackhoz tervezve, line interactive, 4×IEC 320 C13, RJ-45 Adathálózati védelem és USB, 95% hatékonyság 100%-os leterheltségnél, 97% hatékonyság 50%-os leterheltségnél, LCD kijelző és AVR, keret szélessége 86 mm, méretek 88 × 438 × 430 mm (H×Sz×Mé), tömege 15,29 kg
114 690 Ft
Termékkód: njoy23_015
EATON UPS 5P 1550iR 1U - Szünetmentes tápegység Ingyenes
EATON UPS 5P 1550iR 1U
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 4,5 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 13 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 1100 W / 1550 VA, 1U rackhoz tervezve, line interactive, 2×IEC Jumpers, 6×IEC 320 C13, USB és RS-232, 98% hatékonyság 100%-os leterheltségnél, LCD kijelző, keret szélessége 19 mm, méretek 43,2 × 438 × 554 mm (H×Sz×Mé), tömege 19,4 kg
472 490 Ft
Termékkód: Eaton22_18
EATON UPS 5PX 2200i RT3U Gen2 - Szünetmentes tápegység Ingyenes
EATON UPS 5PX 2200i RT3U Gen2
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 10 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 2200 W / 2200 VA, 3U rackhoz tervezve, line interactive, 2×IEC Jumpers, 1×IEC 320 C19, 8×IEC 320 C13, USB és RS-232, 98% hatékonyság 100%-os leterheltségnél, LCD kijelző és függőleges vagy vízszintes helyzeti lehetőség, keret szélessége 482,6 mm, méretek 85,5 × 438 × 603 mm (H×Sz×Mé), tömege 28,2 kg
535 790 Ft
Termékkód: Eaton22_06
EATON UPS 5PX 3000i RT2U Gen2 - Szünetmentes tápegység Ingyenes
EATON UPS 5PX 3000i RT2U Gen2
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 9 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 3000 W / 3000 VA, 2U rackhoz tervezve, line interactive, 2×IEC Jumpers, 1×IEC 320 C19, 8×IEC 320 C13, USB és RS-232, 98% hatékonyság 100%-os leterheltségnél, LCD kijelző és függőleges vagy vízszintes helyzeti lehetőség, méretek 85,5 × 438 × 603 mm (H×Sz×Mé), tömege 31,1 kg
864 990 Ft
Termékkód: Eaton22_08

A Szünetmentes tápegységek kategóriában összesen 409 termék közül válogathatsz online boltunkban. Rendelésedet hétköznapokon 2 napon belül házhoz szállítjuk. A Budapest több pontján elérhető AlzaBoxokból már másnap felveheted a rendelésed, de ellátogathatsz áruházunkba is.
Tekintsd meg a legolcsóbb termékeket a következő kategóriában: olcsó szünetmentes tápegységek Az ár alapján a legdrágábbtól csökkenő sorrendbe rendezett termékeket keresd ennél a kategóriánál: legdrágább szünetmentes tápegységek A termékeket a legnépszerűbbtől a legkevésbé kedveltig rendezve ebben a kategóriában találod: legnépszerűbb, legjobb szünetmentes tápegységek A vásárlóink körében legnépszerűbb termékeket itt találhatod: szünetmentes tápegységek vélemények