TP-LINK MC111CS

Termékkatalógus
TP-LINK MC111CS
5 4 értékelés
Média konverter - SFP, metal kimenet optikai kimenet, átviteli sebesség 0,1 Gb/s, IEEE 802,3x és IEEE 802,3u támogatás, méretek 2,7 × 7,3 × 9,5 cm (H×Sz×Mé)
12 390 Ft
Gondosmentes egy kattintásos vásárlás, előre beállított szállítási és fizetési móddal. Termékfigyelő
Hozzáadás a listához
Jótállás 60 hónap Kód:  TP607g Termékszám:  MC111CS Gyártó honlapja:

TP-LINK MC111CS

Kiváló minőségű és megbízható médiaátalakító, amely a 100BASE-FX optikai vonalat a 100Base-TX fémvezetékre és visszafelé konvertálja. Ez a konverter SC-csatlakozóval rendelkező egyfunkciós optikai kábellel használható. A kábelezési költségek fele annyit jelentenek a WDN technológiának köszönhetően, amely csak egy optikai kábelt használ az adatok küldéséhez és fogadásához. Az adatátvitelhez 1550 nm-es hullámhosszú adatátvitelt és 1310 nm-es adatátvitelt alkalmaz upstreamhez. Ebből következik, hogy a másik végberendezésnek ezen modullal való együttműködése során 1310 nm-es adatátviteli hullámhosszt kell használni az upstreamhez és 1550 nm-et az adatok fogadásához, például  TP-LINK MC112CS átalakítóval. Ez a modul külön eszközként is használható (alváz nélkül) vagy TP-LINK 19' alvázzal.

Műszaki adatok:

Szabványok és protokollok:
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Alapvető funkciók:
támogatja a WDM-t
Half-duplex / full duplex átviteli mód FX port
Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
Half-duplex flow control (ellennyomás)
A Link Fault Passthrough és a Far End Fault minimálisra csökkenti a megszakadt kapcsolatok miatti veszteséget
Kiterjeszti az optikai vonalak hatósugarát 20 km-ig

portok:
1 port 100M SC
1 RJ45 port 100M (Auto MDI / MDIX)

WDM TX:
1550 nm-es

WDM RX:
1310 nm

Network Media 10BASE-T:
UTP Cat 3, 4, 5 (max. 100 m)
EIA / TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)

Hálózati média 1000BASE-T:
UTP kábel, 5. kategória 5e (max. 100 m)
EIA / TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)

Hálózati média 1000BASE-FX:
Single-mode optikai kábel
LED-PWR, FDX / Col, Link / Act, SPD

méretek:
94,5 x 73 x 27 mm

áramellátás:
Külső hálózati adapter

Biztonság és kibocsátás:
FCC, CE

Működési környezet:
Működési hőmérséklet: 0-40 ?
Tárolási hőmérséklet: -40-70 ?
Működési páratartalom: 10-90% nem lecsapódó
Nyugalmi páratartalom: 5-90% nem kicsapódó

Paraméterek

Váltási sebesség
0,1 Gb/s (100 Mb/s) Kész!
Max. üzemi hőmérséklet
40 °C Kész!
Biztonság és emisszió
FCC, CE Kész!
Típus
SFP Kész!
Kimenet
Optika, Metalika Kész!

Tulajdonságok

Váltási sebesség
0,1 Gb/s (100 Mb/s) Kész!
Max. üzemi hőmérséklet
40 °C Kész!
Biztonság és emisszió
FCC, CE Kész!
Típus
SFP Kész!
Kimenet
Optika, Metalika Kész!

Támogatott szabványok

Támogatott szabványok
IEEE 802.3x, IEEE 802.3u Kész!

Hullámhossz

tx
1 550 Nm Kész!
RX
1 310 Nm Kész!

Méret & súly

Magasság
2,7 cm Kész!
Szélesség
7,3 cm Kész!
Mélység
9,5 cm Kész!

Csomag tartalma

Csomag tartalma
Konverter, Tápegység Kész!
Több paraméter

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: TP-LINK MC111CS Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si TP-Link MC111CS. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si TP-LINK MC111CS. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte TP-LINK MC111CS. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte TP-LINK MC111CS.
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket
Az Ön adatainak védelme fontos számunkra Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
További információ Kevesebb információ