27" LG 27GR95QE-B - Monitor
Vélemények: 27" LG 27GR95QE-B
Érdekelnek a különböző vélemények, hozzászólások a(z) 27" LG 27GR95QE-B témával kapcsolatban? Nálunk 4 felhasználó egyelőre 5 csillagból 4,8-t adott. Ezen az oldalon alább olvashatsz is más vásárlók tapasztalatairól a(z) 27" LG 27GR95QE-B termékkel kapcsolatban. Örülni fogunk, ha a(z) 27" LG 27GR95QE-B megvásárlása után te is írsz értékelést.
Felhasználói vélemények
Radek, Brno - Královo Poleflag
Értékelve: 2024. 01. 09., változat: 27" LG 27GR95QE-B
Hitelesített vásárlás - árösszehasonlítóból származó értékelés
Tökéletes színek, nagy kontraszt
240 Hz
A 2,6 ms-os teljes mért válaszidő a legjobbak közé tartozik a piacon.
Nagy elvárásaim voltak. Jobban néz ki, mint vártam.
WRGB pixel elrendezés - a szöveg nem néz ki jól
A kijelzőt nagyon közelről kell beállítani, különben nagyon sötét lesz.
A kijelző beállítása tisztán a kontrollerrel történik, anélkül rendkívül idegesítő.
Egy olyan személy számára, aki nem egy teljes vérző termékrajongó, ez teljesen alkalmatlan.
A VESA rögzítés a kijelző hátulján található kb. 5 mm-es mélyedésben van. A nagyobb tartóval rendelkező állványok nem férnek be a mélyedésbe.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő