27" LG 27TQ615S-PZ - Monitor
Vélemények: 27" LG 27TQ615S-PZ
Érdekelnek a különböző vélemények, hozzászólások a(z) 27" LG 27TQ615S-PZ témával kapcsolatban? Nálunk 43 felhasználó egyelőre 5 csillagból 4,7-t adott. Ezen az oldalon alább olvashatsz is más vásárlók tapasztalatairól a(z) 27" LG 27TQ615S-PZ termékkel kapcsolatban. Örülni fogunk, ha a(z) 27" LG 27TQ615S-PZ megvásárlása után te is írsz értékelést.
Raktáron > 5 db
Felhasználói vélemények
Ladislav, Prahaflag
Értékelve: 2024. 02. 13., változat: 27" LG 27TQ615S-PZ
Hitelesített vásárlás
Még nem találtam.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Ekosoftware s.r.o., Liberecflag
Értékelve: 2023. 11. 14., változat: 27" LG 27TQ615S-PZ
Hitelesített vásárlás
Mi csak tévének használjuk. Ugyanazok a funkciók, mint egy nagy tévé
Kerestünk egy kis TV-t, és a 24" kicsi és alul felszerelt
DLNA nem kellene, hogy legyen, de minden működőképes
Talán csak egy tápkábel egy adapterrel
Nem tudom, miért nem kínálják tévéként. A TV-értékesítők nem tudnak róla semmit.
0 ×Jelentés
Automatikus fordítás
Vásárló, Budapestflag
Értékelve: 2023. 07. 20., változat: 27" LG 27TQ615S-PZ
28" méretben ez a legjobb TV, full HD, élénk szinek 2 HDMI csatlakozó
Vásárlóflag
Értékelve: 2023. 04. 04., változat: 27" LG 27TQ615S-PZ
Árösszehasonlítóból származó értékelés
A fentiek egyben előnyt is jelenthettek volna.
11 - 14 ebből 14
P-DC1-WEB25
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő