34" LG 34GS95QE-B
4,5 8 értékelés
Monitor OLED - ívelt, Ultra Wide QHD, 3400 × 1440 (21:9), 240 Hz, tükröződésmentes kijelző, 16 bit, 0,03 ms, G-Sync és FreeSync, állítható magasság, HDR, HDMI és DisplayPort, USB és USB-B interfész, VESA
Hozzáadás a listához
34" LG 34GS95QE-B 399 990 Ft Pillanatnyilag nem elérhető
34" LG 34GS95QE-B
Paraméterek
Összehasonlít
Képátló
34" (86,36 cm)
Felbontás
Ultra Wide QHD
Pontos felbontás
3400 × 1440
Konstrukció
Ívelt
Panel technológiája
OLED
Képátló és felbontás
Képátló
34" (86,36 cm)
Felbontás
Ultra Wide QHD
Pontos felbontás
3400 × 1440
Konstrukció
Ívelt
Panel és képernyő technológia
Panel technológiája
OLED
Képfrissítési gyakoriság
240 Hz
Válaszidő
0,03 ms
Maximális fényerő
275 cd/m2
Kijelző felülete
Tükröződésmentes
Képfrissítési technológia
FreeSync, G-Sync
Oldalarány
Oldalarány típus
Széles látószögű
Képarány
21:9
Háttérvilágítás és szín
Színmélység
16 bit
Csatlakozás
Grafikus interfész
DisplayPort, HDMI
Grafikus interfész szabványok
DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Adat interfész
USB, USB-B
Audio interfész
Fejhallgató bemenet
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
USB
3 ×
Színlefedettség
sRGB
99 %
Szín
Szín
Fekete
Méretek és tömeg
Szélesség
Magasság
35,8 cm
Mélység
Tömeg
5,9 kg
VESA felfüggesztés
Csomagolás
Kábelek a csomagban
DisplayPort, HDMI
Energia specifikációk
Energiahatékonysági osztály SDR esetén
F
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén
31 kWh/1000 óra
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén
35 kWh/1000 óra
Energiahatékonysági osztály HDR esetén
G
Fogyasztás készenléti üzemmódban
0,5 W
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: 34" LG 34GS95QE-B
Összefüggő kategóriák
P-DC1-WEB10
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő