43" Panasonic TX-43FX550E
4,4 12 értékelés
Televízió - SMART TV, LED, 108cm, 4K Ultra HD, 50 Hz, HDR10, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV, Netflix, My Home Screen 2.0 operációs rendszer, 200×200 mm VESA, 20 W hangszóró, A+ energiaosztály
Kód:  WX244f8u Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
43" Panasonic TX-43FX550E
  • Paraméterek
    Maximális felbontás
    3840 × 2160 Mpx
    Képfrissítési frekvencia
    50 / 60 Hz
    Technológia
    LED
    Kijelző
    Képfrissítési frekvencia
    50 / 60 Hz
    Technológia
    LED
    Operációs rendszer
    Operációs rendszer
    My Home Screen
    Alkalmazás
    Globális alkalmazások
    Facebook, NETFLIX, YouTube
    Csatlakozás
    Vezeték nélküli kapcsolat
    DLNA, WiFi
    HDMI-csatlakozók száma összesen
    3 ×
    Méretek és tömeg
    Magasság talp nélkül
    56,6 cm
    Mélység talp nélkül
    4,3 cm
    VESA felfüggesztés
    200×200
    Szín
    Szín
    Fekete
    Több paraméter
    Megjegyzés:
    Kérdések és válaszok: 43" Panasonic TX-43FX550E
    Kiegészítők: 43" Panasonic TX-43FX550E
    Összefüggő kategóriák
    Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 43" Panasonic TX-43FX550E
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 43" Panasonic TX-43FX550E
    Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 43" Panasonic TX-43FX550E
    Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 43" Panasonic TX-43FX550E
    P-DC1-WEB25
    30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
    3 millió megrendelés évente
    a vásárlók 98% visszatérő