85" Samsung QE85QN800D
Televízió – SMART, Neo QLED, Mini LED, 215 cm-es képátló, 8K Ultra HD, 100/120 Hz (165 Hz – gamer módban), HDR10+, kettős tuner, DVB-T2/S2/C, 4× HDMI, 3× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, gamer mód, hangvezérlés, 360°-os videólejátszás, Apple Airplay 2, párosítás mobileszközzel, Tizen, Oneplay, VESA 600×400, 70 W hangszóró, Dolby Atmos, G energiaosztály
85" Samsung QE85QN800D
  • Paraméterek
    Energiahatékonysági osztály SDR esetén
    G
    Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén
    165 kWh/1000 óra
    Maximális fogyasztás
    0,5 W
    Képátló
    85 " (215,9 cm)
    Aljzat típusa
    Aljzat kompatibilitás (ország)
    Energia specifikációk
    G
    165 kWh/1000 óra
    Maximális fogyasztás
    0,5 W
    Képátló és felbontás
    Képátló
    85 " (215,9 cm)
    Maximális felbontás
    7680 × 4320 px
    Kijelző
    Képfrissítési frekvencia
    100 / 120 Hz
    Max. képfrissítési frekvencia 4K gamer módban
    165 Hz
    Technológia
    Mini LED
    Háttérvilágítás
    Mini LED
    Színmélység
    10 bit
    Operációs rendszer
    Operációs rendszer
    Tizen
    Évjárat
    Évjárat
    2024
    Alkalmazás
    Globális alkalmazások
    Cseh alkalmazás
    Szlovák alkalmazás
    O2 TV (nem támogatott), Skylink Live TV, Voyo (nem támogatott)
    Kompatibilitás hangasszisztenssel
    Bixby
    Televízió funkciói
    Multimédiás funkciók
    Fényérzékelő, Hotel mód, Lejátszás USB-ről, PIP (Kép a képben), Skylink Fast Scan
    Játék jellemzői
    Csatlakozás
    Vezeték nélküli kapcsolat
    Apple AirPlay2, Bluetooth, DLNA, WiFi
    Wifi szabványok
    WiFi 6
    HDMI-csatlakozók száma összesen
    4 ×
    Tápellátás
    AC 220-240V
    Méretek és tömeg
    Magasság talp nélkül
    Mélység talp nélkül
    1,76 cm
    Talapzat szélessége/lábak közötti távolság
    36 cm
    VESA felfüggesztés
    600×400
    Szín
    Szín
    Fekete
    Audió
    Hangszóró teljesítmény
    70 W
    Audió formátumok
    Dolby Atmos
    Csomag tartalma
    Távirányítót tartalmaz
    Intelligens napelemes töltéssel
    Több paraméter
    Megjegyzés:
    Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
    Kiegészítők: 85" Samsung QE85QN800D
    P-DC1-WEB20
    30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
    3 millió megrendelés évente
    a vásárlók 98% visszatérő