48" Samsung QE48S90H
Television - SMART OLED, 121cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 300×200, 40 W speaker(s), DTS Digital Surround and Dolby Atmos, G
Add to list
48" Samsung QE48S90H 607,990 Ft Expected June 2026
48" Samsung QE48S90H
Diagonal
48 " (121.92 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
165 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
48 " (121.92 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
165 Hz
Technology
OLED
Backlight
Direct
Screen surface
Matte
Total number of USB ports
2 ×
TV weight
10.6 kg
3.96 cm
Base width / leg spacing
36.6 cm
Package width
Package height
74.8 cm
Package weight
16.5 kg
Colour
Black, Silver
Package contents
Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
230 W
Typical power consumption
62 W
There are no posts in this discussion.
Accessories for 48" Samsung QE48S90H
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 48" Samsung QE48S90H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 48" Samsung QE48S90H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 48" Samsung QE48S90H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 48" Samsung QE48S90H
P-DC1-WEB20
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ