65" Samsung QE65S90H
Television - SMART OLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 300×200, 40 W speaker(s), DTS Digital Surround and Dolby Atmos, E
Add to list
65" Samsung QE65S90H 1,025,990 Ft Expected June 2026
65" Samsung QE65S90H
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
165 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
65 " (165.1 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
165 Hz
Technology
OLED
Backlight
Direct
Screen surface
Matte
Total number of USB ports
2 ×
TV depth
3.99 cm
TV weight
19.1 kg
Height without stand
Depth without stand
3.99 cm
Base width / leg spacing
36.6 cm
Package width
Package height
95 cm
Box depth
16 cm
Package weight
28 kg
Colour
Black, Silver
Package contents
Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
510 W
Typical power consumption
85 W
There are no posts in this discussion.
Accessories for 65" Samsung QE65S90H
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung QE65S90H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung QE65S90H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65S90H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65S90H
P-DC1-WEB20
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ