85" Samsung MRE85R95H
Television - SMART, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 600×400, 70 W speaker(s), DTS Digital Surround and Dolby Atmos, E
Add to list
85" Samsung MRE85R95H 2,545,990 Ft Expected June 2026
85" Samsung MRE85R95H
Diagonal
95 " (241.3 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
165 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
95 " (241.3 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
165 Hz
Screen surface
Matte
TV depth
2.99 cm
TV weight
37.9 kg
Height without stand
Depth without stand
2.99 cm
Package height
120 cm
Box depth
22.5 cm
Package weight
50.6 kg
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
450 W
Typical power consumption
129 W
There are no posts in this discussion.
Accessories for 85" Samsung MRE85R95H
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 85" Samsung MRE85R95H
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 85" Samsung MRE85R95H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 85" Samsung MRE85R95H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 85" Samsung MRE85R95H
P-DC1-WEB15
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ