Brother QL-1110NWB
4.5 10 ratings
Label Printer - direct thermal, max tape width: 103mm, print resolution: 300DPI, 110mm/s print speed, word, Excel, Outlook support and P-Touch editor support, USB and Wi-Fi
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
Buy
Brother QL-1110NWB
Specifications
Connection
USB, Wi-Fi
Height
151 mm
Depth
222 mm
Width
170 mm
Weight
1.71 kg
Connection
USB, Wi-Fi
Dimensions
Height
151 mm
Depth
222 mm
Width
170 mm
Weight
1.71 kg
Equipment
Display
Without Display
Colour
Colour
Black, White
Features
Print resolution
300 DPI
Max. tape width
103 mm
Max. recommended print speed
110 mm/s
Function
P-Touch editor support, Word, Excel, Outlook support
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for Brother QL-1110NWB
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ