ASUS ZenBook UX325EA-EG024T lila
Laptop - Intel Core i5 1135G7 Tiger Lake, 13,3", 1920 × 1080, tükröződésmentes IPS kijelző, 8 GB RAM, LPDDR4X, Intel Iris Xe Graphics, 512 GB SSD, háttérvilágításos billentyűzet, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 6, 67 Wh akkumulátor, 1,15 kg tömeg, Windows 10 Home, UX325EA-EG024T
Magyar billentyűzetes termék
Kód:  NA563z56b Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Paraméterek
SSD kapacitás
512 GB (0,51 TB)
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
Intel Core i5 1135G7 Tiger Lake
Processzor frekvencia
2,4 GHz (2 400 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
13,3"
Tárolókapacitás (teljes)
512 GB
Felszereltség
Kártyaolvasó, NumberPad, Operációs rendszer, Világító billentyűzet
Kijelző
Kijelző mérete
13,3"
Kijelző képfrissítési gyakorisága
60 Hz
Fényerő
450 Nits
Oldalarány
16:9
Maximális felbontás
1920 × 1080 px
Processzor
Processzor típusa
Intel Core i5
Intel processzorgeneráció
Tiger Lake (11. generáció)
Processzor modell szám
Processzormagok száma
4 ×
Processzor frekvencia
2,4 GHz (2 400 MHz)
Core boost frekvencia
4,2 GHz (4 200 MHz)
Cache Processzor
8 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
Memória típusa
LPDDR4X
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
Intel
Videókártya modell
Intel Iris Xe Graphics
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 Home
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
512 GB
SSD kapacitás
512 GB (0,51 TB)
M.2-es beépített slotok száma
1 ×
Felszereltség
Webkamera
720 px
Akkumulátor
Cellák száma
4db
Akkumulátor üzemidő
22 óra
Kialakítás
Konstrukció
Hagyományos laptop
Tömeg
Súly
1,15 kg
Interfész
Grafikus kimeneti portok
HDMI
USB-C
2 ×
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
1 ×
Bluetooth
Bluetooth v5.0
WiFi
802.11ax
WiFi verzió
WiFi 6
Optikai meghajtó
Optikai meghajtó nélkül
Méretek
Szélesség
304,2 mm
Maximális magasság
13,9 mm
Mélység
203 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
Asus ZenBook
Csomag tartalma
A csomag tartalma
Adapter
Aljzat típusa
Aljzat kompatibilitás (ország)
Több paraméter
Megjegyzés:
Kérdések és válaszok: ASUS ZenBook UX325EA-EG024T lila
Kiegészítők: ASUS ZenBook UX325EA-EG024T lila
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő