Black & Decker CS1250LA
3,4 5 értékelés
Körfűrész 1250W, 190 mm / lézervágás 66 mm, 2x fűrészlap
Hozzáadás a listához
Jótállás 24 hónap Kód:  BODK189
Black & Decker CS1250LA
BVZ Commerce,s.r.o.,Vodičkova 682/20, 110 00 Praha 1, [email protected]
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Black & Decker CS1250LA
P-DC1-WEB20
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő