BLACK + DECKER Circular saw with laser 190 mm, 1250 W CS1250LA-QS
3.4 5 ratings
Circular Saw 1250W, 190mm/ 66mm cut with laser, 2x saw blade
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store. Watch Availability
Add to list
24-month warranty Code:  BODK189
BLACK + DECKER Circular saw with laser 190 mm, 1250 W CS1250LA-QS 27,590 Ft Currently Unavailable
BVZ Commerce,s.r.o.,Vodičkova 682/20, 110 00 Praha 1, [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for BLACK + DECKER Circular saw with laser 190 mm, 1250 W CS1250LA-QS
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ