ASUS ROG GL702VT-GC026T Fekete
The product is localised for HU
Code:  NA682a2a Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
ASUS ROG GL702VT-GC026T Fekete
Specifications
Size of operational RAM
8 GB
Processor model number
Intel Core i7 6700HQ Skylake
Processor frequency
2.6 GHz (2,600 MHz)
Storage Type
HDD
Display size
17.3"
Storage capacity (total)
1,000 GB
Equipment
Backlit keyboard, Memory Card Reader, Numeric keyboard, Operating system
Processor
Processor type
Intel Core i7
Processor model number
Intel Core i7 6700HQ Skylake
Number of processor cores
4 ×
Processor frequency
2.6 GHz (2,600 MHz)
Core boost frequency
3.5 GHz (3,500 MHz)
Cache processor
6 MB
Memory
Size of operational RAM
8 GB
Total number of slots
GPU series/model
Graphics card series
NVIDIA GeForce
Operating system
Operating system
Windows 10 Home
Hard drive
Storage Type
HDD
Storage capacity (total)
1,000 GB
Equipment
Webcam
1 Mpx
Battery
Battery capacity
76 Wh
Number of cells
Weight
Weight
2.73 kg
Interface
Data
Thunderbolt 3
Graphical output ports
HDMI, Mini DisplayPort
Mains-powered
RJ-45 (LAN)
Audio
Combo Audio Jack
USB-C
1 ×
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
3 ×
Bluetooth
Bluetooth v4.1
Optical drive
Without Optical Drive
Dimensions
Width
420 mm
Maximum height
24.7 mm
Depth
275 mm
Keyboard layout
Keyboard language
HU
More Specifications
ASUS COMPUTER GmbH, Harkortstrasse 21-23, 40880 Ratingen, Germany, Europe, [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for ASUS ROG GL702VT-GC026T Fekete
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ