Lenovo Yoga 510-14IKB Fekete
Tablet PC - Intel Core i5 7200U Kaby Lake, multitouch 14" LED IPS 1920x1080, RAM 8GB DDR4, AMD Radeon R5 M430 2GB, HDD 1TB 5400 RPM, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.0, webcam, card reader, HDMI, USB 3.1 Gen 1, Háttérvilágítású billentyűzet, 3 cellás akumulátor, Windows 10 Home 64bit
The product is localised for HU
Code:  NT301y51 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
Lenovo Yoga 510-14IKB Fekete
Specifications
Size of operational RAM
8 GB
Processor model number
Intel Core i5 7200U Kaby Lake
Processor frequency
2.5 GHz (2,500 MHz)
Storage Type
HDD
Display size
14"
Storage capacity (total)
1,000 GB
Equipment
Backlit keyboard, Memory Card Reader, Operating system, Touch display
Processor
Processor type
Intel Core i5
Processor model number
Intel Core i5 7200U Kaby Lake
Number of processor cores
2 ×
Processor frequency
2.5 GHz (2,500 MHz)
Core boost frequency
3.1 GHz (3,100 MHz)
Cache processor
3 MB
Memory
Size of operational RAM
8 GB
Memory frequency
2,133 MHz (2.13 GHz)
Number of installed slots
1 ×
GPU series/model
Graphics card series
AMD Radeon
Model graphics cards
Radeon R5 M430
Operating system
Operating system
Windows 10 Home
Hard drive
Storage Type
HDD
Storage capacity (total)
1,000 GB
Equipment
Webcam
720 px
Battery
Battery capacity
35 Wh
Number of cells
Maximum battery capacity
8.5 h
Construction
Convertibility
Reflexive
Weight
Weight
1.75 kg
Interface
Graphical output ports
HDMI
Mains-powered
RJ-45 (LAN)
Audio
Combo Audio Jack
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
2 ×
USB 2.0
1 ×
Bluetooth
Bluetooth v4.1
Optical drive
Without Optical Drive
Dimensions
Width
336.4 mm
Depth
232 mm
Keyboard layout
Keyboard language
HU
More Specifications
Note:
  • Information about displayed capacity in Windows operating system.
  • Details of endurance when running on battery.
  • More information about installation media and the possibilities of operating system recovery.
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for Lenovo Yoga 510-14IKB Fekete
P-DC1-WEB25
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ