Lenovo Yoga 520-14IKB ásványszürke
Tablet PC - Intel Core i3 7100 Kaby Lake, multitouch 14" 1920x1080 IPS felbontás, 8 GB DDR4 RAM, Intel HD Graphics 620, M.2 PCIe SSD 256 GB, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.1, HDMI, HD webkamera, USB-C 3.1 Gen 1, USB 3.1 Gen 1, kártyaolvasó, ujjlenyomat olvasó, háttérvilágításos billentyűzet, Windows 10 Home 64bit
Kód:  NT301x2x3k5k Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Paraméterek
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
Intel Core i3 7100U Kaby Lake
Processzor frekvencia
2,4 GHz (2 400 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
14"
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
Felszereltség
Érintőképernyő, Kártyaolvasó, Operációs rendszer, Ujjlenyomat-olvasó, Világító billentyűzet
Processzor
Processzor típusa
Intel Core i3
Processzor modell szám
Intel Core i3 7100U Kaby Lake
Processzormagok száma
2 ×
Processzor frekvencia
2,4 GHz (2 400 MHz)
Cache Processzor
3 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
Memória frekvencia
2 133 MHz (2,13 GHz)
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 Home
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
Felszereltség
Webkamera
720 px
Akkumulátor
Akkumulátor-kapacitás
65 Wh
Akkumulátor üzemidő
8,5 óra
Kialakítás
Konstrukció
Kifordítható kijelző
Interfész
Méretek
Szélesség
330 mm
Mélység
235 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Lenovo Yoga 520-14IKB ásványszürke
P-DC1-WEB25
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő