Security Manager

  • Budapest
  • megegyezés szerint

Security & Controlling
Bemutatkozás

Bár elsősorban e-kereskedelmi cég vagyunk, azonban gondolnunk kell azon esetekre is amikor a fizikai, műszaki vagy elektronikus biztonságról kell gondoskodnunk. A Security & Controlling részlegen dolgozó kollégáink felelnek a logisztikai raktáraink, boltjaink, Alzaboxaink, a szállítmányozásunk és további folyamataink biztonságáért. A Security a felügyeleti központ működéséért is felel, amely lehetővé teszi a kockázatos folyamatok ellenőrzését és a biztonsági incidensek távoli és online észlelését.

A pozíció dióhéjban

Új Kollégánk a vállalat teljes fizikai és műszaki biztonságával fog foglalkozni a logisztikai központokban, raktárakban, AlzaBoxokban és boltokban, nagy átfedéssel a vállalat részlegein belül és nagy felelősséggel. Mindemellett fontos, hogy a biztonsági nehézségek megoldása esetén képes legyen a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően, gyorsan és függetlenül eljárni.
Biztonsági szakértőnknek a csapatban önállóan kell dolgoznia a rábízott feladatokon, és szükséges a rendszeres együttműködése, különösen a logisztikai, belső audit és értékesítési hálózat részlegeivel, a biztonsági intézkedések javítása érdekében. Napi kapcsolatban lesz a biztonsági ügynökségek dolgozóival, jelentéseket kap, és az általános biztonság költségeinek szempontjából értékeli a működést.

Feladatok

  • 30% - ellenőrzési feladatok és kooperáció a kollégákkal
  • 30% - elveszett termékekkel kapcsolatos intézkedés
  • 10% - biztonsági technológia beszerzése
  • 15% - együttműködés és kommunikáció a Rendőrséggel
  • 5% - biztonsági és ellenőrzési feladatok

Felelősség

  • Rendkívüli biztonsági események és incidensek megoldása;
  • Biztonságkezelés és ellenőrzés vs. költség és hatékonyság;
  • Az üzletek/raktárak fizikai biztosítottságának koordinálása;
  • Veszteségek, lopások és illegális tevékenységek kivizsgálása és megoldása;
  • Biztonsági folyamatok beállítása és fejlesztése;
  • Szükséges adminisztráció elvégzése.

Kompetenciák és ismeretek

  • Biztonsági technológiák ismerete, érdeklődés a további szakmai és jogi fejlődés iránt;
  • Erős jogi ismeretek (bűncselekmények, szabálysértések, stb;
  • MS Office magas szintű ismerete;
  • Időbeli rugalmasság, gyakori utazási hajlandóság;
  • Problémák megoldásának konstruktív megközelítése, erős elemző és logikus gondolkodással;
  • Szlovák/ cseh nyelv ismerete írásban és szóban- legalább B2;
  • Angol/ németh nyelv ismerete írásban és szóban - legalább B2;
  • CCTV, EPS, EZS rendszerek ismerete.

Ami előnyt jelent

  • Biztonsági és kamerarendszerek ismerete;
  • Rendőrségnél szerzett tapasztalat vizsgálati folyamatokkal.

Legfontosabb tudnivalók

  • Bérezés = Fix alapbér + havi mozgóbér
  • Juttatások: havi Szép kártya juttatás, BKV bérlet támogatás, alkalmazotti kedvezmény termékeinkre
  • Próbaidőn belül képzések Pozsonyban és Prágában
  • A pozícióhoz gépjármű is tartozik

Kivel fogsz itt az Alzában találkozni?

Szöcs Teodóra

Az egyes divíziók vezetőivel én felelek összes részlegünk új személyzetének felvételéért. Mindemellett természetesen gondoskodom már meglévő munkavállalóinkról, a megfelelő juttatásokról, és igazából mindenről, ami egy modern és alkalmazottait szolgáló munkahely számára elengedhetetlen. Azon szerencsés személyek közé sorolom magamat, kik élvezik munkájukat, s természetesen ezt keresem jövőbeni kollégáinkban is. Imádom az emberek sokszinüségét, a gasztronómia rejtelmeit, a jó társaságot és emlékezetes csapatépítőinket :)

Vrbková Pavla

Kevesebb, mint egy évvel ezelőtt kezdett az Alzánál dolgozni. Már fél lábbal a biztonsági szolgálatban volt, de végül felkeltette érdeklődését a különböző kockázatok kezelése és a tisztességtelen magatartás leleplezése. Pál felel a belső magatartási kódex szabályainak meghatározásáért és a szabályszegések megoldásáért.
Showroom Budapešť
Róbert Károly krt. 54-58
Budapest 1134
null

Érdekel

Érdekel a Security Manager pozíció? Ne tétovázz kapcsolatba lépni velünk.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

A személyes adataidat a 270 82 440 vállalati azonosítójú Alza.cz a.s. kezeli. Személyes adataidat, mint alkalmas jelentkezőét, a megpályázni kívánt pozíció (és más lehetséges pozíció) feldolgozásához használjuk. Az általad biztosított személyes adatok (az önéletrajzodban foglaltakat is beleértve) szükségesek az esetleges munkaszerződés felajánlásának elbírálásához (a folyamat jogalapjához).
Több információért lásd itt: www.alza.hu/privacy-policy

Mi a következő lépés?