Lenovo Ideapad 1 15AMN7 Cloud Grey 82VG0060HV
1,0 1 értékelés
Laptop - AMD Ryzen 3 7320U, 15.6" TN tükröződésmentes 1920 × 1080, 8GB RAM LPDDR5, AMD Radeon Radeon Graphics 610M, 256GB SSD , webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, tömege 1,58 kg, Windows 11 S
A termék használati utasítása és szoftvere magyarul van, ahogy minden kapcsolódó szolgáltatás is.
Kód:  NTGE5c2a Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Paraméterek
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
AMD Ryzen 3 7320U
Processzor frekvencia
2,4 GHz (2 400 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
15,6"
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
Kijelző
Kijelző mérete
15,6"
Kijelző képfrissítési gyakorisága
60 Hz
Fényerő
220 Nits
Oldalarány
16:9
Színlefedettség és tanúsítás
45% NTSC
Maximális felbontás
1920 × 1080 px
Processzor
Processzor típusa
AMD Ryzen 3
AMD processzor generáció
Zen 2 (4. generáció)
Processzor modell szám
AMD Ryzen 3 7320U
Processzormagok száma
4 ×
Processzor frekvencia
2,4 GHz (2 400 MHz)
Core boost frekvencia
4,1 GHz (4 100 MHz)
Cache Processzor
4 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
Memória típusa
LPDDR5
Memória frekvencia
5 500 MHz (5,5 GHz)
Slotok száma összesen
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
AMD Radeon
Videókártya modell
Radeon Graphics 610M
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 11 S
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
M.2-es beépített slotok száma
1 ×
M.2-es slotok száma összesen
1 ×
Akkumulátor
USB-C-n keresztüli töltés
Nem tölthető
Akkumulátor-kapacitás
42 Wh
Töltőerő
65 W
Akkumulátor üzemidő
17,35 óra
Kialakítás
Ház anyaga
Műanyag
Konstrukció
Hagyományos laptop
Tömeg
Súly
1,58 kg
Interfész
Adat
USB-C
Grafikus kimeneti portok
HDMI
Audio
Combo Audio Jack
USB-C
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
USB 2.0
Bluetooth
Bluetooth v5.0
WiFi verzió
WiFi 5
Optikai meghajtó
Optikai meghajtó nélkül
Méretek
Szélesség
360,2 mm
Maximális magasság
17,9 mm
Mélység
236 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
Lenovo IdeaPad
Csomag tartalma
A csomag tartalma
Adapter, Tápkábel
Aljzat típusa
Aljzat kompatibilitás (ország)
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Lenovo Ideapad 1 15AMN7 Cloud Grey 82VG0060HV
P-DC1-WEB10
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő