Lenovo IdeaPad C340-14API Fekete + Aktív toll
Ultrabook - AMD Ryzen 7 3700U, érintőképernyős, 14", 1920 × 1080, fényes, 60Hz, TN, 8 GB RAM, DDR4 AMD Radeon RX Vega 10, SSD 256 GB, numerikus billentyűzet, háttérvilágításos billentyűzet, webkamera, WiFi 802.11ac, 4-cellás, 45 Wh akkumulátor, Windows 10 Home 81N600ADHV
A termék használati utasítása és szoftvere magyarul van, ahogy minden kapcsolódó szolgáltatás is.
Kód:  NT357p90b7 Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Lenovo IdeaPad C340-14API Fekete + Aktív toll Megszűnt
Paraméterek
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
AMD Ryzen 7 3700U
Processzor frekvencia
2,3 GHz (2 300 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
14"
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
Felszereltség
Kijelző
Kijelző mérete
14"
Kijelző képfrissítési gyakorisága
60 Hz
Oldalarány
16:9
Maximális felbontás
1920 × 1080 px
Processzor
Processzor típusa
AMD Ryzen 7
AMD processzor generáció
Zen+ (3. generáció)
Processzor modell szám
AMD Ryzen 7 3700U
Processzormagok száma
4 ×
Processzor frekvencia
2,3 GHz (2 300 MHz)
Core boost frekvencia
4 GHz (4 000 MHz)
Cache Processzor
6 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
Memória frekvencia
2 400 MHz (2,4 GHz)
Slotok száma összesen
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
AMD Radeon RX
Videókártya modell
RX Vega 10
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 Home
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
Felszereltség
Webkamera
720 px
Akkumulátor
Akkumulátor-kapacitás
45 Wh
Cellák száma
4db
Kialakítás
Konstrukció
Kifordítható kijelző
Tömeg
Súly
1,65 kg
Méretek
Szélesség
328 mm
Maximális magasság
17,9 mm
Mélység
229 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
Lenovo IdeaPad
Csomag tartalma
A csomag tartalma
Stylus
Aljzat típusa
Aljzat kompatibilitás (ország)
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Lenovo IdeaPad C340-14API Fekete + Aktív toll
P-DC1-WEB15
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő