Lenovo Ideapad S340-14IIL Szürke
Laptop - Intel Core i3 1005G1 Ice Lake, 14", 1920 × 1080, tükröződésmentes TN kijelző, 8 GB RAM, DDR4, Intel UHD Graphics, 256 GB SSD, numerikus billentyűzet, háttérvilágításos billentyűzet, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, 1,6 kg tömeg, Windows 10 S, 81VV00BFHV
A termék használati utasítása és szoftvere magyarul van, ahogy minden kapcsolódó szolgáltatás is.
Magyar billentyűzetes termék
Magyar nyelvű operációs rendszerű termék (Windows)
Kód:  NT357p90c1b Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Paraméterek
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
Intel Core i3 1005G1 Ice Lake
Processzor frekvencia
1,2 GHz (1 200 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
14"
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
Felszereltség
Kártyaolvasó, Numerikus billentyűzet, Operációs rendszer, Világító billentyűzet
Processzor
Processzor típusa
Intel Core i3
Processzor modell szám
Intel Core i3 1005G1 Ice Lake
Processzormagok száma
2 ×
Processzor frekvencia
1,2 GHz (1 200 MHz)
Core boost frekvencia
3,4 GHz (3 400 MHz)
Cache Processzor
4 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
Memória frekvencia
2 666 MHz (2,67 GHz)
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
Intel
Videókártya modell
Intel UHD Graphics
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 S
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
Felszereltség
Webkamera
720 p
Akkumulátor
USB-C-n keresztüli töltés
Nem tölthető
Cellák száma
3db
Kialakítás
Konstrukció
Hagyományos laptop
Tömeg
Súly
1,6 kg
Interfész
Grafikus kimeneti portok
HDMI
Audio
Combo Audio Jack
USB-C
1 ×
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
2 ×
Bluetooth
Bluetooth v4.2
WiFi verzió
WiFi 5
Optikai meghajtó
Optikai meghajtó nélkül
Méretek
Szélesség
322,7 mm
Maximális magasság
17,9 mm
Mélység
230,5 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
Lenovo IdeaPad
Aljzat típusa
Aljzat kompatibilitás (ország)
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Lenovo Ideapad S340-14IIL Szürke
P-DC1-WEB15
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő