30 dnů na vrácení Shop roku

TP-LINK MC210CS

Termékkatalógus
TP-LINK MC210CS
5 4 értékelés
Média konverter - SFP, metal kimenet optikai kimenet, átviteli sebesség 1 Gb/s, IEEE 802,3ab , IEEE 802,3z és IEEE 802,3x támogatás, méretek 2,7 × 7,3 × 9,5 cm (H×Sz×Mé)
13 990 Ft
Kosárba Gondosmentes egy kattintásos vásárlás, előre beállított szállítási és fizetési móddal.
Hozzáadás a listához
Jótállás 60 hónap Kód:  TP607i Termékszám:  MC210CS Gyártó honlapja:
TP-LINK MC210CS 13 990 Ft Szállításra kész 4 db
Vásárlás

TP-LINK MC210CS

A TP-LINK médiaátalakítóval a 10/100Base-T fémszálat 100Base-FX szabványos optikai szálakká alakíthatja, egymagos szálat akár 15 km-re. Az optikai port SC csatlakozókkal rendelkezik, a média átalakító 1310 nm hullámhosszúságú. A tápellátást külső adapter biztosítja. Az eszköz nem igényel további lefedettséget vagy szerelést, de adapteren keresztül is telepíthető a rackbe.


Műszaki adatok:

Főbb jellemzői:
1x 1000Base-TX TP port a csatlakoztatott eszköz sebesség és duplex mód automatikus észlelésével
1x 1000Base-FX optikai port a csatlakoztatott eszköz duplex módjának automatikus felismerésével
Single-mode fiber 9/125 mikron
Hullámhossz: 1310 nm
Reach: 15 km
Auto MDI-II / MDI-X

portok:
1x 1000Base-TX TP port a csatlakoztatott eszköz sebesség és duplex mód automatikus észlelésével, RJ-45
1x 1000Base-FX optikai port a csatlakoztatott eszköz duplex módjának automatikus felismerésével 2xSC (Duplex)

Támogatott szabványok:
IEEE 802.3ab 1000Base-TX
IEEE 802.3 z 1000Base-FX
IEEE 802.3x

áramellátás:
Külső tápegység AC 240 V AC / DC 5 V 2 A

Munkakörülmények:
Hőmérséklet: 0 ° és + 40 ° C
Páratartalom: max. 10-90% (nem lecsapódó)

méretek:
95 x 73 x 27 mm

súly:
0,2 kg

Paraméterek

Váltási sebesség
1 Gb/s (1 000 Mb/s) Kész!
Max. üzemi hőmérséklet
40 °C Kész!
Biztonság és emisszió
FCC, CE Kész!
Típus
SFP Kész!
Kimenet
Optika, Metalika Kész!

Tulajdonságok

Váltási sebesség
1 Gb/s (1 000 Mb/s) Kész!
Max. üzemi hőmérséklet
40 °C Kész!
Biztonság és emisszió
FCC, CE Kész!
Típus
SFP Kész!
Kimenet
Optika, Metalika Kész!

Támogatott szabványok

Támogatott szabványok
IEEE 802.3ab , IEEE 802.3z , IEEE 802.3x Kész!

Hullámhossz

tx
1 310 Nm Kész!
RX
1 310 Nm Kész!

Méret & súly

Magasság
2,7 cm Kész!
Szélesség
7,3 cm Kész!
Mélység
9,5 cm Kész!

Csomag tartalma

Csomag tartalma
Konverter, Tápegység Kész!
Több paraméter

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: TP-LINK MC210CS Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si TP-Link MC210CS. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si TP-LINK MC210CS. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte TP-LINK MC210CS. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte TP-LINK MC210CS.
P-DC1-WEB20
28 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket
Az Ön adatainak védelme fontos számunkra Mi, az Alza.cz a.s., azonosítószám: 27082440, sütiket használunk a weboldal működőképességének biztosításához, és a beleegyezéseddel weboldalunk tartalmának személyre szabásához is. Az "Értem" gombra kattintva elfogadod a sütik használatát és a weboldal viselkedésével kapcsolatos adatok átadását a célzott hirdetések megjelenítésére a közösségi hálózatokon és más weboldalakon található hirdetési felületeken.
További információ Kevesebb információ